سامانه ورود و خروج ابری رایگان

اهمیت سامانه ورود و خروج بدون دستگاه یا سامانه ورود و خروج ابری رایگان در طول سالها به عنوان بخشی از مشاغل، یک فرآیند مهم بوده است.

وقتی کارکنان به محل کار می رسند، باید زمان ورود و همچنین خروج خود را ثبت کنند. به عنوان یک قاعده کلی، کارمندان بلافاصله قبل از خروج سریع از دفتر، ساعت کاری را ثبت می کنند.

در شیوه های سنتی گاهی اوقات، این فرآیند درست قبل از ارسال برگه های زمانی به منابع انسانی، در آخرین روز هفته یا ماه انجام می شود. بهره وری و روحیه کارکنان تحت تأثیر شیوه های زمانسنج دستی قرار می گیرد. تلاش برای پر کردن ساعات کاری پس از اتمام روز، می تواند منجر به عدم دقت، دستکاری در برگه زمان و غیره شود.

سامانه ورود و خروج ابری رایگان

بدون نرم افزار حضور و غیاب رایگان، سازمان ها با مشکلات مربوط به عدم رعایت مقررات، خطاهای حقوق و دستمزد و سایر چالش ها روبرو هستند. با جایگزینی برگه های زمان کاغذ با یک برنامه حضور و غیاب رایگان مناسب، سازمان ها می توانند در وقت خود صرفه جویی کنند. بار اداری را کاهش، دقت را افزایش و تنگناهای فرآیند را از طریق حضور روزانه حذف کنند.

محاسبه دقیق ساعات کاری:

با استفاده از برنامه ورود و خروج ابری بدون دستگاه پرشین می توانید ساعات کار کارکنان را به طور دقیق محاسبه کنید. اگر حقوق کارکنان شما ساعتی پرداخت شود، از این امر سود خواهید برد. پیگیری دستمزد کارکنان ضروری است. همچنین تعیین اینکه آیا هر کارمندی دستمزد اضافه کاری دارد با استفاده از سیستم های حضور و غیاب به راحتی قابل ارزیابی است.

رعایت قوانین کار:

اپلیکیشن حضور و غیاب کاملا رایگان پرشین به سازمان شما کمک می کند تا الزامات زمان بندی قانون استانداردهای کار عادلانه را برآورده کنید. تعداد کارکنان حقوق بگیر نیز مهم است. هم در محل کار و هم در خارج از کسب و کار، کارکنان شما می توانند زمان خود را ثبت و ضبط کنند تا بتوانید حتی در مواقعی که شما در کنارشان نیستید پیشرفت آنها را ردیابی کنید.

پیگیری زمان کار:

علاوه بر این، می توانید با پیگیری زمان کارکنان خود تعیین کنید که آیا کارکنان شما وقت شناس هستند یا خیر. با استفاده از این اطلاعات، می توانید دریابید که آیا یک کارمند تمایل دارد دیر به محل کار برسد یا زودتر محل کار خود را ترک کند.

نظارت بر حضور و غیاب:

نظارت بر حضور کارکنان همچنین می تواند به شما در ردیابی تعداد روزهایی که هر کارمند تا چه میزان از مرخصی استفاده می کند، کمک کند. برنامه کارکرد پرسنل رایگان همچنین یاری رسان شما در مدیریت سیاست های مرخصی هستند. داشتن سیاست برای روز بیماری برای مشاغلی که به کارمندان اجازه می دهند از مرخصی بیماری استفاده کنند، بسیار مهم است.

دلایل نیاز به سامانه ورود و خروج ابری رایگان

دلایل نیاز به سامانه ورود و خروج ابری رایگان

برای حفظ شهرت، سودآوری و قابلیت اطمینان شرکت خود، باید حضور کارکنان را پیگیری کنید. مدیریت حضور و غیاب به شش دلیل اصلی مورد نیاز است:

به حداکثر رساندن بهره وری

کار انجام شده توسط کارگران انسانی یکی از مهمترین عوامل تولید است. یک نرم افزار حضور و غیاب کارآمد، ساعات کار مولد کارکنان را افزایش می دهد.

افزایش اثربخشی عملیاتی

در اینجا تنها بهره وری فردی کارکنان مطرح نیست. بلکه بهره وری تیم و شرکت نیز مورد مطالعه است. هنگامی که اعضای تیم غایب هستند، مشکلات هماهنگی، تأخیر در انجام کارِ در حالِ پیشرفت رخ می دهد. در نتیجه، وقتی این روند ادامه داشته باشد، اثر غیبت چند برابر می شود.

انضباط بین کارکنان

نقص در نظم و انضباط سازمان منجر به غیرقابل پیش بینی بودن، تأخیر و تغییرپذیری کیفیت می شود. کارکنان وظیفه شناسی که متوجه نقض نظم و انضباط می شوند، نادیده گرفته می شوند. در صورت ترک کار این قشر از کارمندان، کارفرما ضربه بزرگی را متحمل می شود. افزودن نظم و انضباط زمان به مدیریت می تواند به کاهش تنوع کارمندان کمک کند.

پیگیری اضافه کاری

کار چند شیفتی در بسیاری از سازمان ها از جمله بیمارستان ها، خرده فروشی و کارخانه ها رایج است. ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که تقاضای بالای تولید باعث شود افراد ساعات بیشتری را کار کنند.

شیوه های حسابداری و سیستم های ردیابی زمان، هم به صرفه و هم به رضایت کارکنان کمک می کند. در صورت عدم وجود برنامه ورود و خروج؛ اختلافات، افزایش هزینه های کارکنان و استرس اداری به وجود خواهد آمد.

پرداخت دقیق حقوق

محاسبه دقیق حقوق کارکنان مستلزم ثبت دقیق حضور و غیاب است. سوابق حضور و غیاب اطلاعاتی در مورد حقوق پرداختی برای هر روز کار ارائه می دهد. همچنین، کمک هزینه شیفت، پاداش حضور و اضافه کار با استفاده از داده های حضور محاسبه می شود. این امر اغلب مسائل و مشکلات مربوط به حضور افراد در زمان پرداخت را کاهش می دهد.

مدیریت انطباق

گزارشات انطباق نیز نیاز به اطلاعات حضور دارند. گزارشات ارائه شده در این بخش شامل اطلاعاتی در مورد ساعات کار در روز، در هفته، شیفت کاری، ساعات اضافه کاری و تعداد روزهای حضور، غیبت یا مرخصی یک کارمند است. قوانین متنوعی وجود دارد که مستلزم تهیه این گزارش ها است. از جمله قانون کارخانه ها، قانون فروشگاه ها و تأسیسات و غیره.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

سامانه حضور و غیاب رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان