برنامه حضور و غیاب ابری رایگان؛ نکات مهم انتخاب برنامه

  • صفحه اصلی
  • برنامه حضور و غیاب ابری رایگان؛ نکات مهم انتخاب برنامه

انتخاب یک برنامه حضور و غیاب ابری شامل نکات مهم و ضروری است. یکی از این نکات مهم صبر و تحقیق در مورد نرم افزار ورود و خروج ابری مورد نظر است. استفاده از نرم افزار کنترل پرسنل رایگان ردیابی زمان برنامه ریزی کارکنان را ساده می کند.

این به شما امکان می دهد حقوق کارمندان خود را با دقت بیشتری پرداخت کنید. همچنین می تواند به شما در کاهش هزینه های کار کمک کند. دستیابی به این هدف با استفاده از نرم افزار ورود و خروج رایگان امکان پذیر است.

انتخاب برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

انتخاب یک نرم افزار مدیریت حضور و غیاب که قابل اعتماد و کارآمد باشد، همیشه کار آسانی نیست. به خصوص هنگامی که گزینه های زیادی در بازار موجود است، در این مورد تصمیم گیری می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

رابط کاربری ساده و آسان

نرم افزار انتخابی شما باید به اندازه کافی بصری باشد و همچنین شما را از سردردهای فرآیندهای دستی و مطابقت رهایی می بخشد. هنگام استفاده از راه حلی که دارای رابط کاربری آسان است، میزان پذیرش بیشتر خواهد بود و بازگشت سرمایه سریعتر انجام می شود.

گزینه های مختلف ردیابی زمان

کارکنان شما باید بتوانند ساعات کاری خود را در دستگاه های مختلف، از جمله رایانه، تلفن های هوشمند، تبلت و غیره ردیابی کنند. بنابراین از نکات مهم نرم افزار انتخابی این است که باید دارای پلت فرم های متنوع باشد.

برنامه تلفن همراه

امروزه کارمندان بیشتری در خارج از دفتر کار می کنند. حتی زمانی که کارمندان از میز کار خود دور هستند، می توانند ساعت را غیر فعال کنند. از ساعت خود خارج شوند و از طریق برنامه های تلفن همراه برای استراحت درخواست مرخصی کنند. همچنین همزمان به دستگاه های دیگر دسترسی داشته باشند. مرخصی می تواند در حال حرکت توسط مدیران مشاهده و تأیید شود.

گزینه های اضافی مناسب

برای محاسبه ساعات معمول و اضافه کار، صرف نظر از میزان دستمزد یا کلاس کار ، باید گزینه ای در نرم افزار ارائه شود.

انتخاب برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

تعریف دسترسی

به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا تغییری در داده های اصلی ایجاد شده است یا خیر. این امر باعث می شود که نرم افزار موثرتر و کارآمد باقی بماند.

زمان تعطیل ردیابی

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان پرشین را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد مرخصی استعلاجی، مرخصی والدین، ​​مرخصی سالانه و موارد دیگر را ردیابی کنید. کارکنان باید بتوانند به راحتی برای مرخصی اقدام کنند. از طریق برنامه به تراز تعطیلات خود دسترسی پیدا کنند. مدیریت آنلاین و آفلاین مرخصی های خود را تحت کنترل داشته باشند.

گزارش دهی

منابع انسانی که به دنبال تعداد زیادی کارمند هستند می توانند از نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان به عنوان یک راه حل یک مرحله ای استفاده کنند. بنابراین، شما می خواهید راه حلی را انتخاب کنید که در واقع مشخص شود چه کسی کار می کند. چه کسی دیر رسیده و چه کسی در حال اضافه کار است. متخصصان منابع انسانی می توانند از آن برای ایجاد گزارش مفصل از عملکرد و زمان هر کارمند استفاده کنند.

اعلان ها در برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

اگر کارکنان فراموش کنند که ساعت ورود و خروج را وارد کنند، نرم افزار باید به مدیران هشدار دهد. هزینه های تجاری را می توان از این طریق کنترل کرد.

سهولت پیکربندی

نرم افزار باید در هر زمان انعطاف پذیر بوده و به راحتی با نیازهای مشاغل خاص شما سازگار باشد.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین چیست؟

مدیریت حضور و غیاب ساعت کارکنان شما را پیگیری می کند. این سیستمی است که شما برای ثبت زمان کار کارکنان و زمان شروع به کار آنها استفاده می کنید.

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان چیست؟

سیستم مدیریت حضور و غیاب یک فرایند مدیریت حضور و غیاب کارکنان از طریق پیگیری ساعات واقعی کار، زمان استراحت، ورود و خروج از سیستم و بر بستر وب است.

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان پرشین سیستم هخامنش

شرکت پرشین سیستم “ نرم افزار حضور و غیاب رایگان ” که یک سیستم معتبر، ایمن و ابری که می تواند مبتنی بر وب و یا سرور نیز باشد را طراحی و تولید کرده است.

وجود نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان ابری در یک مجموعه موجب می شود که نظارت و مدیریت کارکنان آن مجموعه به بهترین شکل ممکن اجرا شده و از کم کاری های احتمالی پرسنل کاسته شود. همچنین این اطمینان برای کارکنان بوجود می آید که به هیچ وجه حق و حقوق آن ها پایمال نشده و تمامی حسابرسی های آن ها طبق قانون و مقررات و ساعات تردد ثبت شده در سیستم محاسبه و اعمال می شود.

با مجهز نمودن یک مجموعه و سازمان به نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین سیستم، تمامی عملیات مربوط به کنترل پرسنل شامل اضافه ‌کاری ها، مرخصی ها، مأموریت ها، شیفت ها، تقویم‌ های کاری و کارکرد پرسنل، خروجی لیست بیمه و … ثبت شده و قابل بازیابی می باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

سامانه حضور و غیاب رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان