سامانه ورود و خروج رایگان؛ ثبت کارکرد پرسنل به شکل اسناد دیجیتال

  • صفحه اصلی
  • سامانه ورود و خروج رایگان؛ ثبت کارکرد پرسنل به شکل اسناد دیجیتال

باید اطمینان حاصل کنید در ازای قوانین کار، حقوق کارمندان خود را برای تمام ساعات کار پرداخت می کنید. بعلاوه، شما نمی خواهید به کارکنان خود برای زمانی که کار نمی کنند دستمزدی اختصاص دهید. سامانه ورود و خروج رایگان، جزئیات دقیق و زمان کار کارمندان را به کارفرمایان ارائه می دهد.

همچنین زمان بندی دقیق به کارفرمایان توانایی بهتری در زمینه اداره امور کارکنان می دهد. با استفاده از نرم افزار ورود و خروج رایگان، می توانید برنامه آنها را با شلوغ ترین روزها و زمان های شغلی خود مقایسه کنید. در این صورت می توانید سطح کاری کارکنان را بر اساس آن بسنجید.

بیشتر بخوانید: برنامه مودیان؛ ویژگی ها و عملکردهای کلیدی

چگونه سامانه ورود و خروج رایگان با PEO مدیریت می شود؟

به عنوان یک کارفرما، یک سازمان کارفرمایی حرفه ای PEO از شما می خواهد که زمان کار، حضور، و ورود و خروج کارمندان را طبق قانون کار مدیریت کنید. سازمان ها معمولا برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین را ارائه می دهند که در همان پلت فرم سایر عملکردهای منابع انسانی مانند اداره حقوق و دستمزد است.

به عنوان مثال، هنگامی که یک کارمند وقت کاری خود را برای روز ثبت می کند، آن داده ها به طور خودکار در سامانه حضور و غیاب رایگان پرشین جمع می شوند. بنابراین شما را از ورود داده های تکراری که می تواند منجر به خطاهای حقوق و دستمزد شود، نجات می دهد. همچنین اطمینان می دهد که حقوق کارمندان، به درستی پرداخت می شود.

بیشتر بخوانید: برنامه مودیان؛ تأثیر این برنامه بر کاهش هزینه های اداری برای سازمان های مالیاتی

چرا مهم است که زمان ورود و خروج کارمندان به شکل اسناد دیجیتالی ثبت شود؟

نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان می تواند به کارفرمایان در پس انداز پول، بهبود بهره‌وری تیم و کمک به رعایت قوانین کمک کند. زیرا سوابق، زمانی به عنوان یک سند قانونی عمل می کنند و باید حداقل دوسال نگهداری شوند.

داشتن یک گزارش دقیق از زمان کار کردن – غیبت کارمندان در محل کار – و همچنین اطمینان از حضور هر یک از کارکنان در پروژه های جاری بسیار ضروری است. چرا که این گزارشات برای محاسبه دقیق دستمزد بر اساس زمان صرف شده برای کار لازم است. داشتن سابقه ای از ساعت کار شاغلین، به کارفرمایان کمک می کند تا سطح کارکنان خود را بهینه مدیریت کنند تا در آینده از کمبود نیروی انسانی برخوردار نباشند.

گزارشات حضور و غیاب در برنامه کارکرد پرسنل رایگان همچنین می تواند اثبات کننده این باشد که کارفرمایان از قوانین مناسب استخدامی و کار پیروی می کنند. به عنوان مثال می توان این موارد را نام برد: رعایت قوانین ورود و خروج، پرداخت اضافه کاری، پیگیری مرخص ها، ثبت تعطیلات بدون حقوق و …

بیشتر بخوانید: سیستم مدیریت اسناد (DMS): ابزاری قدرتمند برای تغییر گردش کار شما

سامانه ورود و خروج رایگان؛ ثبت کارکرد پرسنل به شکل اسناد دیجیتال

سیاست حضور و غیاب منطقی چیست؟

برخی از سازمان ها برای عملکرد صحیح خود به سیاست های دقیق حضور و غیاب نیاز دارند. در حالی که ممکن است برخی دیگر برنامه های کاری انعطاف پذیر ارائه دهند. بیشتر کارفرمایان؛ کارگران و کارمندان را موظف می کنند در مواقعی که تأخیر دارند یا نمی توانند در اداره حضور پیدا کنند، تماس بگیرند. بسیاری از آنها هرگونه تاخیر را ثبت و مستند می کنند. برخی از کارفرمایان، کارمندانی را که بعد از یک، دو یا سه روز در محل کار حاضر نمی شوند، اخراج می کنند.

بیشتر بخوانید: نرم افزار حضور و غیاب رایگان؛ سیاست های برنامه

طبق دفتر آمار جهانی، متوسط ​​کارگران تمام وقت؛ تقریباً سه روز در سال را غیبت می کنند. در برخی از صنایع مانند مشاغل خدماتی، میزان غیبت بیشتر است.

بنابراین، هنگام تهیه برنامه سیاست حضور و غیاب؛ باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • صنعت

  • فرهنگ

  • خواسته های تجاری شرکت

به عنوان مثال، یک کارفرما ممکن است ۳۰ دقیقه تأخیر در شیفت کاری یک کارمند اداری را بپذیرد. زیرا در هنگام کار انعطاف پذیری وجود دارد. از طرف دیگر، یک تولید کننده یا خرده فروش ممکن است چنین کندی یا غیبت غیرمجاز را تحمل نکند. زیرا ممکن است بر توانایی عملکرد کسب و کار تأثیر بگذارد.

سیاست حضور و غیاب شرکت خود را ایجاد کنید. سپس باید با کارمندان خود ملاقات کنید تا خط مشی را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کارگران و کارمندان می دانند که از آنها چه انتظاری دارید.

برنامه ورود و خروج ابری رایگان پرشین سیستم هخامنش با تمام سیاست های کاری موسسه شما همگام است.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سهام

سامانه ورود و خروج رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان