سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم

  • صفحه اصلی
  • سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم

نیاز به دیجیتالی شدن آرشیوها در کشور ما روز به روز در حال افزایش است. همچنین نیاز به نرم افزارهای کاربردی در گستره و محتوای مطابق با استانداردها و مقررات ملی و بین المللی احساس می شود. برنامه نویسان نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد هلدینگ پرشین سیستم با استفاده از تجربه و دانش خود در این بخش متناسب با نیازها و با در نظر گرفتن استانداردهای داخلی و بین المللی این برنامه را تهیه کرده اند. نرم افزار مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم با ساختار آسان و انعطاف‌پذیر خود، که راه‌حل‌هایی را در تمام زمینه‌هایی که برنامه‌های آرشیو دیجیتال معیوب، ناقص و ناکافی هستند، ارائه می‌کند، در مدت زمان کوتاهی توسط همه کاربران محبوبیت پیدا کرده است.

در مورد نرم افزار آرشیو اسناد الکترونیک بخوانید.

با سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم هزینه های خود را تا ۵۰% کاهش دهید و به کار دیجیتالی کردن اسناد خود سرعت دهید.

سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم

نرم افزار آرشیو دیجیتال

طبقه بندی و بایگانی با رعایت مقررات بایگانی

فرآیندهای طبقه بندی و مرتب سازی مطابق با مقررات آرشیو تهیه شده توسط نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد پرشین سیستم و آرشیو دولتی انجام می شود. سوابق تکراری (فتوکپی، کپی های متعدد از اسناد و …) در بایگانی موسسه و واحد تنظیم شده و از گرفتن یک سند در روز DAYS اطمینان حاصل می شود. همچنین می توانید اطلاعات مکان آرشیو فیزیکی خود مانند ساختمان – اتاق – کابینت – قفسه و ردیف را به صورت پارامتری در DAYS تعریف کنید.

در مورد نرم افزار آرشیو الکترونیکی اسناد بیشتر بدانید.

ورود سریع داده ها و استفاده آسان

سیستم آرشیو دیجیتال پرشین سیستم دارای رابط و اجزای برنامه است که به طور ویژه برای ورود سریع داده اپراتورهای ورودی داده طراحی شده است. اسکن یک پوشه از اسناد و نمایه سازی اجزای رایج آنها چند دقیقه طول می کشد. تعداد زیادی از اسناد را می توان در مدت کوتاهی طبق مقررات بایگانی کرد.

سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم با طراحی و اجزای کاربرپسند خود می تواند به راحتی در مدت زمان کوتاهی مورد استفاده کاربران قرار گیرد. یک راه حل یکپارچه برای اپراتورهای ورودی داده با یک برنامه دسکتاپ و یک جزء وب برای اسکن بایگانی ارائه شده است.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام بیشتر بدانید.

فراداده و اسکن سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم

وقتی صحبت از دیجیتالی شدن اسناد می شود، اولین چیزی که در کشور ما به ذهن می رسد اسکن و تبدیل اسناد به فرمت الکترونیکی (PDF، JPEG، TIFF و …) است. با این حال، این یک درک بسیار ناکافی و ناقص است. از جمله الزامات مهم برای خدمات دیجیتالی کردن اسناد، ابرداده ها باید به درستی شناسایی و با فرآیند اسکن ترکیب شوند. با سیستم آرشیو دیجیتال پرشین سیستم، می‌توانید دیجیتالی کردن اسناد را با ابرداده‌های خاصی که می‌توانید برای انواع مختلف اسناد تعریف کنید، انجام دهید.

در مورد نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد بخوانید.

برنامه های استاندارد فایل و زمان نگهداری

سیستم آرشیو دیجیتال پرشین سیستم به طور کامل تمامی الزامات درخواست شده در محدوده استانداردهای سیستم مدیریت اسناد الکترونیکی را برآورده می کند. برنامه بر روی طرح های فایل استاندارد اجرا می شود. با ذخیره تمامی اسناد در بایگانی بر اساس SDP می توان به راحتی به ادغام اسناد با برنامه های مختلف دست یافت.

OCR (تشخیص کاراکتر نوری) و جستجوی کامل متن

سیستم آرشیو دیجیتال پرشین سیستم تمام اسناد منتقل شده به رسانه های الکترونیکی را به فرمت متنی (TXT) تبدیل می کند تا اطلاعات موجود در سند به راحتی قابل پردازش باشد. به این ترتیب، تمام اسناد اسکن شده را می توان به فرمت PDF/A تبدیل کرد و جستجوی کلمه را در یک سند انجام داد.

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد الکترونیک بدانید.

محدودیت ها و مجوزهای دسترسی سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم

سیستم آرشیو دیجیتال پرشین سیستم با زیرساخت نرم افزاری پیشرفته خود در زمینه امنیت اسناد و اطلاعات، از دسترسی غیرمجاز به اسناد جلوگیری می کند و تضمین می کند که آنها به صورت رمزگذاری شده در سیستم های فایل نگهداری می شوند.

محدودیت ها و مجوزهای دسترسی سیستم مدیریت آرشیو دیجیتال پرشین سیستم