بهترین نرم افزار های حضور و غیاب در سال ۲۰۲۱ (Rippling)

 • صفحه اصلی
 • بهترین نرم افزار های حضور و غیاب در سال ۲۰۲۱ (Rippling)

ما در مجموعه مقالاتی به معرفی بهترین نرم افزار های حضور و غیاب در سال ۲۰۲۱ می پردازیم. در این مقاله، ابتدا ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب Rippling را مورد بررسی قرار میدهیم. با ما همراه باشید.

 

سیستم های حضورو غیاب

ریپلینگ ریویو

با ویژگی های اتوماسیون HR و IT، پلتفرم بصری و قابلیت های جامع ادغام برنامه، نرم افزار حضور و غیاب Rippling به عنوان ساده ترین نرم افزار HR برای پیاده سازی در سال ۲۰۲۱ معرفی شده است. اجرای نرم افزار Rippling معمولاً حدود ۲٫۵ هفته به طول می انجامد. هنگامی که کاملاً در حال جابجایی است، می تواند فرایندهای HR را ساده کند. (به عنوان مثال، پردازنده را می توان فقط به ۹۰ ثانیه کاهش داد).

در مورد نرم افزار حضور و غیاب کلاس اندروید بخوانید.

قیمت گذاری

پلتفرم مدیریت کارمندان Rippling از ۸ دلار در ازای کارمند در ماه شروع می شود. با هزینه اضافی، می توانید برنامه خود را با ویژگی های پیشرفته منابع انسانی و فناوری اطلاعات شخصی کنید. مشاغلی که خواهان دسترسی سریع به میز راهنمای منابع انسانی هستند نیز ماهانه هزینه اضافی پرداخت می کنند. Rippling مانند برخی از رقبای خود یک نسخه آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. اما شما می توانید با یک متخصص محصول Rippling یک نسخه آزمایشی رایگان ترتیب دهید، که از نزدیک به تمام ویژگی ها دسترسی داشته باشید.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب بخوانید.

امکانات

برنامه پایه Rippling، پلتفرم مدیریت کارمندان، با یک ماژول بنیادی ارائه می شود که به شرکت ها برای:

کمک می کند تا چند عملکرد را مدیریت کنند. به عنوان مدیر؛ از آنجا می توانید ویژگی هایی زیر را اضافه کنید:

 • حقوق و دستمزد

 • مزایای کارمندان

 • مدیریت استعداد

 • مدیریت برنامه

 • مدیریت دستگاه

در مورد نرم افزار ارسال بسته پستی بخوانید.

ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب Ripplings

سیستم های حضورو غیاب

مدیریت

راه حل Rippling با یک برنامه نرم افزاری پایه شروع می شود. این ماژول شامل یک بانک اطلاعاتی واحد کارمندان، مدیریت اسناد الکترونیکی و مدیریت وظایف است. اگر می خواهید راه حل را گسترش دهید، می توانید لیست حقوق و دستمزد خدمات کامل (به عنوان مثال، تشکیل پرونده مالیات، سپرده مستقیم، هزینه کارگران، فرم های مالیاتی پایان سال و تشکیل پرونده جدید) و مزایا (به عنوان مثال ثبت نام آنلاین استخدام جدید)، ثبت نام آزاد، سلف سرویس کارمندان، کسر حقوق و دستمزد و پشتیبانی کارگزار شخص ثالث) را پیکر بندی کنید.

در مورد نرم افزار حضورغیاب آنلاین بخوانید.

مدیریت کارمندان

کاربران نرم افزار حضور و غیاب Rippling می توانند به ویژگی های مفید مدیریت کارمندان مانند:

 • پردازنده و خارج از برد

 • اتوماسیون گردش کار و تأیید

 • مدیریت موقعیت قابل تنظیم

 • ردیابی متقاضی

 • بررسی پس زمینه

 • تأیید الکترونیکی

 • نامه های پیشنهادی

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد بخوانید.

دسترسی داشته باشند. یکی از مواردی که نرم افزار حضور و غیاب Rippling را ویژه می کند، این است که به شما امکان می دهد روند پردازش کارمند را پیکربندی و خودکار کنید. ریپلینگ همچنین می تواند با سیستم های مدیریت یادگیری ادغام شود تا از رشد شغلی کارمندان پشتیبانی کند.

انطباق قانونی: Rippling می تواند به تیم شما در حفظ انطباق قانونی با دوره هایی مانند آموزش آزار جنسی و اقدامات امنیت سایبری کمک کند. همچنین می توانند به شما کمک کنند تا گزارشات و مدارک COBRA خودکار شود.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات بخوانید.

گزارش و تجزیه و تحلیل: Rippling دارای ویژگی های گزارشگری قابل تنظیم برای تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف سازمان شما است. به عنوان مثال، شما می توانید گزارشاتی را برای مطالعه گردش کار کارمندان در شرکت خود ایجاد کنید.

برای صاحبان مشاغل و کارمندان منابع انسانی، وظایف به راحتی ایجاد و به کارمندان مناسب، اختصاص داده شده و تحت یک داشبورد مدیریت می شوند. کاربران می توانند برای ساده سازی جنبه های مختلف منابع انسانی، گردش کار خودکار ایجاد کنند.

این نرم افزار قادر است با بیش از ۴۰۰ سیستم عامل دیگر ادغام شود. که باعث می شود یک مجموعه بزرگ از نرم افزارهای تجاری افزایش یابد. اجرای کامل پلتفرم Rippling تنها ۲٫۵ هفته طول می کشد. این بدان معناست که وظایف منابع انسانی شما با کمترین اختلال در کسب و کار پیش خواهند رفت.

در مورد نرم افزار مدیریت بایگانی اسناد الکترونیک بخوانید.

فقط مدیران نیستند که می توانند از Rippling استفاده کنند. گرچه کارمندان می توانند به راحتی از این نرم افزار برای مدیریت وظایف منابع انسانی خود از هر دستگاهی استفاده کنند. که صرفه جویی زیادی در وقت برای شرکت های کوچک ایجاد می کند.

پشتیبانی مشتری

همه کاربران می توانند از طریق گپ و گفتگوی زنده و پشتیبانی ایمیل از مزایا برخوردار شوند. علاوه بر این، مشتریان بزرگتر با یک نماینده پشتیبانی اختصاصی جفت می شوند که می توانند با آنها تماس بگیرند، پیامک کنند یا گپ ویدیویی داشته باشند. علاوه بر این، کاربرانی که می خواهند از HR مجاز استفاده کنند، می توانند با پرداخت هزینه ماهانه ویژگی HR Help Desk را به برنامه خود اضافه کنند.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات بخوانید.

نمایندگان Rippling به سرعت به سوالات شما پاسخ می دهند. گرچه آنها در پاسخ خود در مورد نرم افزار اطلاعات چندانی در اختیار شما نمی گذارند. اما آنها شما را به یک متخصص متصل می کنند، که به شما نسخه آزمایشی نرم افزار را ارائه می دهد.

 

سیستم های امنیتی مدیریت

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام بخوانید.

در مورد نرم افزار افزایش سرمایه بخوانید.

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بخوانید.