بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ (TimeClick)

  • صفحه اصلی
  • بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ (TimeClick)

در اینجا به معرفی بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ می پردازیم. در این مقاله، ویژگی ها، نقاط ضعف و قوت برنامه حضور و غیاب TimeClick را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

نگاه کلی به TimeClick

TimeClick می تواند بر روی رایانه یا شبکه شرکت شما نصب شود، بنابراین جایگزین یک زمان سنج فیزیکی می شود.

کارفرمایان به راحتی می توانند ببینند که چه کسی کار می کند و تعداد ساعات کار یک کارمند به چه میزان است.

TimeClick از ۱۰۰ دلار شروع می شود و تا چهار کارمند را پشتیبانی می کند.

این بررسی برای صاحبان مشاغلی است که در نظر دارند از TimeClick به عنوان سیستم کنترل ورود وخروج پرسنل خود استفاده کنند.

TimeClick به عنوان بهترین نرم افزار ورود و خروج در محل برای مشاغل کوچک است. مشاغلی که نمی خواهند هزینه اشتراک ماهانه مبتنی بر ابر را پرداخت کنند.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب: TimeClick

می توانید TimeClick را بر روی رایانه یا شبکه نصب کنید. شما مجوز نرم افزار حضور و غیاب دورکاری را برای دریافت کلیه ویژگی ها ی زیر خریداری می کنید؛ مانند:

  • امکان ثبت ورود و خروج

  • امکان استفاده از کارت

  • استراحت های محاسبه شده

  • استراحت های محاسبه نشده

  • محاسبات اضافه کاری

  • مانده پرداختی

  • درخواست PTO

استفاده از TimeClick آسان است و شامل برخی از بهترین ویژگی های ردیابی زمان و ابزارهای اداری در صنعت است. اگر به دنبال یک سیستم زمان سنج سنتی برای نصب در شبکه خود هستید، TimeClick گزینه ی مناسبی است.

قیمت

TimeClick پنج سطح قیمت گذاری را ارائه می دهد: Base ، Prime ، Premium ، Pro و Enterprise. قیمت پایه برای یک کامپیوتر و چهار کارمند از ۱۰۰ دلار است. اگر بیش از چهار کارمند دارید، می توانید بسته Prime را با قیمتی که از ۲۰۰ دلار شروع می شود خریداری کنید. هر مجوز بسته نرم افزاری TimeClick به یک کامپیوتر و یک پایگاه داده SQL نیاز دارد. شما هزینه سخت افزار رایانه خود را جداگانه پرداخت می کنید.

پایه: از ۱۰۰ دلار برای مجوز TimeClick برای یک رایانه و حداکثر چهار کارمند.

پرایم: از ۲۰۰ دلار برای مجوز TimeClick برای یک کامپیوتر و کارمندان نامحدود.

اگر بیش از یک مکان داشته باشید، مجوزهای اضافی با تخفیف در اختیار خواهید داشت. (یک مورد برای هر رایانه)

در اینجا قیمت گذاری این برنامه ها آورده شده است:

حق بیمه: از ۵۰۰ دلار برای مجوزهای حداکثر پنج دستگاه و کارمندان نامحدود

مشتریان ثابت: از ۱۰۰۰ دلار برای مجوزهای حداکثر ۵۰ دستگاه و کارمندان نامحدود

شرکت: از ۱۵۰۰ دلار برای مجوزهای حداکثر ۱۵۰ دستگاه و کارمندان نامحدود

اگر بخواهید می توانید قبل از خرید نرم افزار، آن را آزمایش کنید. به این ترتیب که باید برای دوره آزمایشی ۳۰ روزه TimeClick ثبت نام کنید. پس از خرید، آن را بارگیری و پیکربندی می کنید. یک سال پشتیبانی فنی در این قیمت گنجانده شده است. اگر پس از سال اول به پشتیبانی نیاز دارید، باید یک بسته پشتیبانی (از ۹۹ تا ۳۵۰ دلار در سال) خریداری کنید.

اگر فقط یک مکان و یک رایانه دارید، این نرم افزار ارزان تر از سیستم های زمان سنج مبتنی بر ابر است.

ویژگی های بهترین نرم افزار حضور و غیاب TimeClick

ویژگی های بهترین نرم افزار حضور و غیاب TimeClick

TimeClick یک بانک از اطلاعات شخصی کارمندان شما را فراهم می کند. این برنامه تمام ویژگی هایی را که شما انتظار دارید، در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، ساعت کار، اضافه کاری، شیفت شب، همه دوره های پرداخت، PTO و تعطیلات را ردیابی می کند.

برای کارگرانی که همزمان تغییر شیفت می دهند، می توانید ورودی های جمعی را وارد کرده و ویرایش کنید. همچنین می توانید سوابق موجود را اصلاح کرده و به کارمندان اجازه دهید درخواست آنلاین ارسال کنند. همه ورودی ها در گزارش حسابرسی قابل مشاهده هستند.

از لحاظ اجرایی، TimeClick به شما امکان می دهد محدودیت هایی را در مورد کارمندان و مدیران تعیین کنید. این نرم افزار با سرور همگام سازی می شود. (در صورت خرید مجوز Premium یا بالاتر) و ردیابی حسابرسی را برای همه تغییرات ورودی زمان ایجاد شده توسط یک مدیر فراهم می کند.

TimeClick به شما امکان می دهد:

مقررات مختلف را اضافه کنید. همچنین اعلان ها و قوانین اضافه کاری را تنظیم نمایید. می توانید زمان را در هر ساعت، ماه، سال و دوره پرداخت را به شکل دلخواه تنظیم کنید. این شامل اقلام تعهدی مربوط به تعطیلات، روزهای بیماری و سایر اوقات تعطیل است. کارمندان می توانند مدت تعطیلات خود را مشاهده کرده و از طریق سیستم درخواست PTO کنند.

TimeClick با QuickBooks ادغام می شود. می توانید برای همگام سازی تقریباً با هر ارائه دهنده حقوق و دستمزد، یک جدول زمانی CSV را از TimeClick بارگیری کنید.

مجوز TimeClick شامل تمام ویژگی های پیشرفته یک سیستم حضور و غیاب قوی و با رابط کاربری بسیار آسان برای کنترل و تنظیم است که به هزینه ماهانه نیاز ندارد.

مزایای بهترین نرم افزار حضور و غیاب

TimeClick در مکانهای فیزیکی به شما این امکان را می دهد که بدانید چه کسی در مکان است و در چه ساعاتی کار کرده است. اگر می خواهید برای پشتیبانی از کارمندان؛ برنامه ی را از راه دور ارتقا دهید، می توانید هزینه مجوزی را بپردازید که به شما امکان مدیریت ورود و خروج پرسنل از طریق تلفن همراه را می دهد.

نصب TimeClick برای هر رایانه فقط چند دقیقه و نصب پایگاه داده پنج دقیقه طول می کشد. می توانید نرم افزار را خریداری کنید. آن را تنظیم کرده و در همان روز شروع به استفاده از آن کنید.

این نرم افزار شامل تقریبا دوازده گزارش استاندارد است و شما می توانید آنها را مرتب کنید. اندازه قلم ها را تنظیم کرده و یک خط امضا اضافه کنید. شما می توانید قبل از چاپ یا ارسال داده ها در گزارش های خود، اصلاحات انجام دهید.

پشتیبانی مشتری

TimeClick پشتیبانی را از طریق تلفن، چت و ایمیل ارائه می دهد. ساعات پشتیبانی ۹ صبح تا ۶ عصر است. با این حال، در اواسط روز، گپ گاهی آفلاین می شود. بنابراین می توان گفت که این نرم افزار از پشتیبانیِ قوی برخوردار نیست.

TimeClick یک پایگاه دانش رایگان، بخش سوالات متداول و یک ابزار عیب یابی ارائه می دهد. اگر با استفاده از  منابع موجود در سایت نمی توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید، مستقیماً با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم تماس آنلاین را پر کنید.

کاربران TimeClick در سایت های بررسی نرم افزار شخص ثالث آن را بین ۴٫۵ و ۵ ستاره ارزیابی می کنند.

نکات منفی

یک نقطه ضعف TimeClick این است که نسخه های قدیمی مبتنی بر ابر نیست. برای به روزرسانی آن باید نسخه های نرم افزار را به شکل منظم بارگیری کنید.  TimeClick معمولاً سالانه نرم افزار خود را بروزرسانی می کند. همچنین در صورت لزوم برای رفع اشکالات و بهبودها، نسخه های کوچکتر منتشر می کند.

TimeClick راهی آسان برای تشخیص ساعات قابل پرداخت از ساعت های غیر قابل پرداخت نیست. همچنین در عین حال فاقد گزینه های بیومتریک برای جلوگیری از تقلب در حین کار است.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان