۷ دلیل برای استفاده از برنامه ورود و خروج

  • صفحه اصلی
  • ۷ دلیل برای استفاده از برنامه ورود و خروج

مزایای سیستم های مدیریت حضور و غیاب برای سازمان شما در این محتوا آورده شده است. ۷ دلیل بسیار مهم برای اینکه چرا باید یک برنامه ورود و خروج را اتخاذ کنید وجود دارد. در ادامه همراه ما باشید:

مزایای برنامه ورود و خروج ابری

در اینجا چند مزیت نرم افزار حضور و غیاب برای سازمان شما آورده شده است:

پیگیری عملکرد کارکنان

حضور روزانه یک معیار بسیار مهم برای سنجش عملکرد است. زمان و تلاش روزانه آنها در نتایج آنها منعکس می شود. اگر مشاهده کردید که عملکرد یا بهره وری آنها کاهش یافته است، می توانید آن را به حضور یا عدم حضور آنها در محل کار نسبت دهید. نیروی کار شما می تواند با سابقه حضورشان در مورد عملکردشان پاسخگو باشند.

یک سامانه ورود و خروج کارکنان و تعداد دفعات حضور آنها در محل کارشان را مستند می کند. بنابراین، شما به عنوان یک مدیر منابع انسانی برای کمک به شما در این فرآیند نیازی به بررسی اسناد یا برگه های اکسل ندارید.

بیشتر بخوانید: برنامه ارسال فاکتور الکترونیک رایگان؛ اهمیت استفاده و مزایا

برنامه ورود و خروج: پردازش حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد و حضور و غیاب دست به دست هم می دهند. برای محاسبه مبلغ دقیقی که باید به کارکنان پرداخت کنید، به سوابق دقیق حضور و غیاب نیاز دارید. این شامل اضافه کاری کارمند، مرخصی ها، مرخصی با حقوق، تعطیلی، نیم روز و موارد دیگر می شود. سامانه حضور و غیاب ابری می تواند تمام این فرآیندها را برای شما انجام دهد.

یک اپلیکیشن حضور و غیاب ایده آل با ماژول حقوق و دستمزد نیز ادغام خواهد شد. به این ترتیب، زمانی که حقوق و دستمزد ماهانه خود را محاسبه می کنید، قبل از تعیین میزان دقیق حقوق برای هر کارمند، تمام عوامل ذکر شده در بالا را در نظر می گیرد. پس از این، کارمندی نمی تواند از اشتباه در محاسبه یا اشتباه در حقوق نهایی شکایت کند.

بیشتر بخوانید: ۷ برنامه ارسال صورتحساب الکترونیکی رایگان

برنامه ورود و خروج: محاسبه غیبت

غیبت خسارات هنگفتی به سازمان ها وارد می کند. زمانی که کارمندان آنها الگوهای غیبت را نشان می دهند، هزینه های مستقیم و غیرمستقیم برای شرکت ها متحمل می شوند. غیبت می تواند برای شرکت شما بسیار گران تمام شود. یک مطالعه نشان داد که کسب‌وکارهای آمریکایی سالانه ۲۲۵٫۸ میلیارد دلار به دلیل این عامل از دست می‌دهند.

به همین دلیل است که باید حضور و غیاب کارمندان را از نزدیک زیر نظر داشته باشید. بدیهی است که شما نمی توانید همیشه این کار را انجام دهید. زیرا مدیران منابع انسانی مجبورند مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرند. شما می توانید این کار را به برنامه حضور و غیاب پرشین بسپارید که به راحتی روزهای غیبت کارمندان را نمایش می دهند.

به این ترتیب می توانید این الگوها را تجزیه و تحلیل کنید و کارمندان را مسئول نگه دارید. اگر آنها خط مشی شرکت شما را نقض کنند، می توانید آنها را از وظایف خود خلاص کنید تا از ضررهای بیشتر شرکت خود جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان پرشین رایگان؛ سوالات متداول

مدیریت کارگران از راه دور

تا زمانی که بینش الهی نداشته باشید، نمی توانید کارگران را هنگامی که در میدان، در خانه یا بیرون برای سفرهای مربوط به کار هستند، زیر نظر بگیرید. بنابراین، برای دریافت به‌روزرسانی‌های دقیق در مورد موقعیت مکانی کارکنان زمانی که در شیفت کاری خود هستند، می‌توانید از خدمات ویژگی GPS در نرم‌افزار حضور و غیاب پرشین خود استفاده کنید.

این ماژول به شما کمک می کند تا ببینید کارکنان شما از کجا وارد سیستم می شوند. از طریق این سوابق می توانید مطمئن شوید که آنها در مکان صحیح قرار دارند.

بیشتر بخوانید: ارسال صورتحساب ابری رایگان؛ فواید برنامه برای مالیات دهندگان و دولت ها

تعیین خط مشی های مختلف

همه بخش ها شرایط حضور یکسانی ندارند. اگرچه کل شرکت شما در یک چارچوب زمانی کار می کند، تیم ها و کارمندان مختلف می توانند زمان بندی متفاوتی داشته باشند. همانطور که کار انعطاف پذیرتر می شود، بخش های مختلف برنامه های منحصر به فردی ارائه می کنند که می تواند به آنها در دستیابی به اهدافشان کمک کند. این شامل اضافه کاری، برگه مرخصی، جابجایی بسیاری از اجزای دیگر است.

این بدان معناست که آنها سیاست های حضور متفاوتی خواهند داشت. با این حال، شما نمی توانید هر خط مشی و اینکه آیا کارکنان به آنها پایبند هستند یا خیر را پیگیری کنید. برنامه خروجی لیست بیمه پرسنل پرشین این مشکل را یک بار برای همیشه پاک می کند.

شما می‌توانید سیاست‌های متفاوتی را به تک تک کارگران، بسته به بخشی که در آن کار می‌کنند، اختصاص دهید. سوابق جامع حضور و غیاب به شما نشان می‌دهد که آیا کارگری این خط‌مشی را نقض کرده است. علاوه بر این، کارمندان می توانند از طریق پورتال سلف سرویس کارمندی که اکثر نرم افزارهای منابع انسانی با آن عرضه می شوند، خط مشی تعیین شده را بررسی کنند.

بیشتر بخوانید: آرشیو دیجیتال اطلاعات خصوصی

پیگیری آسان ساعت ورود و خروج

شما قطعا نمی توانید در همه جا به یکباره باشید و ببینید کدام کارمند به سر کار آمده و چه کسی غایب است. به دلیل این ویژگی می توانید این سیستم نظارتی دوران مدرسه را پشت سر بگذارید. با کمک فناوری GPS، زمان‌بندی کلاک‌درون و کلاک‌آوت کا  بر اوضاع مسلط می شوید.

همچنین، برای اندازه‌گیری بهره‌وری، می‌توانید زمانی که کارگران در حال استراحت هستند، ساعت کاری خود را انجام دهید و دوباره ساعت را وارد کنید. این به شما کمک می کند زمان استراحت آنها را اندازه گیری کنید تا معیارهای دقیق بهره وری را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: نرم افزار آرشیو اسناد: راهی کارآمد برای سازماندهی و ذخیره اسناد شما

برنامه ورود و خروج: سرور متمرکز

بهترین بخش در مورد برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل پرشین متمرکز مبتنی بر ابر این است که می توانید از هر جایی به آن دسترسی داشته باشید. شرکت شما ممکن است از مکان های مختلفی در کشور یا سراسر جهان فعالیت کند. با این حال، تمام سوابق حضور و غیاب شما از هر کجا که وارد شوید ذخیره شده و قابل دسترسی خواهد بود.

به عنوان یک سرپرست یا مدیر، بدون توجه به اینکه از چه دستگاه یا شبکه ای وارد سیستم می شوید، به این داده ها دسترسی انحصاری خواهید داشت. همچنین، اگر همکاران شما در یک مکان از راه دور باشند، می توانند با استفاده از یک مرورگر وب، وارد ساعت شوند. این ویژگی برای همه راحت است و برای مدیران منابع انسانی موهبتی است زیرا آنها بر تمام داده های مورد نیاز خود کنترل دارند.

نتیجه

اکنون که می‌دانید نرم‌افزار حضور و غیاب ابری پرشین سیستم هخامنش چقدر می‌تواند برای سازمان شما فایده داشته باشد. ما می خواهیم این کار را کمی برای شما آسان کنیم. انطباق آسان و فناوری پیشرفته ما به تیم منابع انسانی شما کمک کند تا عملیات خود را بهتر انجام دهند. برای دریافت برنامه ورود و خروج پرشین همین حالا با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سهام

برنامه ورود و خروج

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برنامه حضور و غیاب را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

اپلیکیشن حضور و غیاب

برنامه حضور و غیاب ابری

سامانه حضور و غیاب

برنامه ورود و خروج

نرم افزار ورود و خروج

اپلیکیشن ورود و خروج

برنامه کارکرد پرسنل

سامانه ورود و خروج

برنامه ورود و خروج ابری

برنامه کارکرد پرسنل

اپلیکیشن کارکرد پرسنل

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه

سامانه کارکرد پرسنل

برنامه کارکرد پرسنل ابری

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری

برنامه خروجی بیمه

نرم افزار خروجی بیمه

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه

برنامه خروجی بیمه

اپلیکیشن خروجی بیمه

برنامه خروجی بیمه ابری

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه

سامانه خروجی بیمه

نرم افزار کارکرد پرسنل

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه