برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین؛ ویژگی های اصلی

  • صفحه اصلی
  • برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین؛ ویژگی های اصلی

مدیران برای مدیریت و کنترل پرسنل خود احتیاج به نرم افزاری دارند که نیاز های آنها را برطرف کند. برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین همان برنامه است که به دنبالش هستید

ویژگی های برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان پرشین سیستم

با در نظر گرفتن نیروی کار چند فرهنگی، چند مکانی، ماهیت کار، مسافرت. کار در منزل و از راه دور، شیفت های مخلف کاری، ساعات کار چرخشی، اضافه کاری، مرخصی های خارج از زمان اداری. مدیریت زمان ، هزینه و بهره وری، کارکرد هر کدام از کارمندان و اعضا و بسیاری موارد دیگرکه محاسبه ی هر کدام از این موارد می تواند برای کارفرمایان طاقت فرسا باشد. در مقابل این چالش ها مزایا و و یژگی های برنامه ورود و خروج رایگان پرشین سیستم را بر می شماریم:

دقت

انسانها مستعد خطا هستند، حتی اگر دستگاه های محاسباتی پشتیبانی کننده را در اختیار آنها قرار دهیم. اپلیکیشن ورود و خروج رایگان، ضبط دقیق زمان را تضمین کرده و خطاهای اجتناب ناپذیر و پرهزینه را با ورود دستی اطلاعات به حداقل می رساند. در نتیجه این داده های دقیق به ارائه عملکرد دقیق و داده های حقوق و دستمزد کمک می کند.

اقتصاد در برنامه حضور و غیاب رایگان

بر اساس مطالعات انجام شده، سازمان های بزرگ پس از اجرای سامانه حضور و غیاب رایگان خودکار، هزینه مدیریت پرسنل خود را به صفر رسانده اند.

بهره وری/کارایی

نظارت و مدیریت حضور و غیاب به صورت دستی می تواند یک کار وقت گیر، طاقت فرسا و گران باشد. پردازش ورق های کاغذ و برگه های مرخصی، ایجاد برنامه ها، اجازه مرخصی و اضافه کاری و ایجاد دستمزد به صورت دستی زمان می برد.

با استفاده از یک برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان که همه کارها را برای شما انجام می دهد، از مدیریت مداوم و رایگان خود جلوگیری کنید، از پیگیری ساعت کارمندان تا وارد کردن خودکار اطلاعات به سیستم حقوق و دستمزد. وقت و تلاش صرفه جویی شده همراه با دقت داده ها، در بهینه سازی استفاده از منابع که منجر به افزایش بهره وری و بهبود سود می شود، کمک می کند.

بینش در برنامه حضور و غیاب رایگان

آیا به یک کارتابل فوری از تمام غیبت های برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده برای یک کارمند یا گروه نیاز دارید؟ فقط با چند کلیک می توانید گزارش های دقیقی در مورد ساعت کار، غیبت، اضافه کاری تهیه کرده و برای هر یک از داده ها / گروه های داخل سازمان گزارش خلاصه ماهانه دریافت کنید.

هر گزارش سفارشی را می توان با داده های متمرکز تولید کرد که باعث بهبود دید و شفافیت در سازمان می شود. مدیران همچنین می توانند از دیدگاه های گرافیکی گزارش استفاده کنند تا درک سریع و آسانی از اطلاعات حضور پیدا کنند. با یک نرم افزار ورود و خروج رایگان، کارفرمایان می توانند سیاست های مربوط به مرخصی، ساعت، فرهنگ محل کار، عملکرد، حقوق و غیره را به طور استراتژیک تجزیه و تحلیل و بهبود دهند.

ویژگی های برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان پرشین سیستم

مدیریت گردش کار بدون دردسر

سامانه ورورد و خروج ابری رایگان می تواند گردش کار در لیست های حقوق و دستمزد و بررسی عملکرد را کاهش دهد. اعلان ها/هشدارها به صورت خودکار انجام می شوند. مدیر می تواند بدون نیاز به ارتباط خاص، بلافاصله درخواست های خروج زودهنگام، اضافه کاری و غیره را تأیید کند. حضور و غیاب رایگان پرشین می تواند به مدیریت برنامه ها، تخصیص کار و پیگیری تعویض شیفت کمک کند. همچنین می تواند به شما در پیش بینی میزان کار، منابع و بودجه کمک کند.

انعطاف پذیری در برنامه حضور و غیاب رایگان

امروزه، در یک محیط جهانی و کاملاً متصل، شما کارمندانی دارید که از دفتر، خانه یا … کار می کنند. برنامه حضور و غیاب رایگان دورکاری پرشین به سازمان ها امکان می دهد تا زمان کاری کارمندان را ردیابی کنند. با استفاده از گزینه های مختلف ساعت گذاری مانند تلفن های هوشمند، شبکه های اینترنتی و خوانندگان دسک تاپ.

ادغام/پیکربندی

شما می توانید سیاست های حضور و غیاب سفارشی را طبق نیازهای سازمانی خود با سیستم های ردیابی زمان، مکان و نظارت بر حضور ایجاد کنید. برای هر شیفت حضور و غیاب پیکربندی های جداگانه داشته باشید. گزینه هایی که در سیستم مدیریت حضور غیاب رایگان وجود دارد:

چرخه های حضور و غیاب

قوانین ورود به سیستم

کسر مرخصی

تعطیلات اختیاری

ردیابی در زمان واقعی

برنامه خروجی بیمه رایگان، امکان ردیابی در زمان واقعی را فراهم می کند. ورودی های خودکار پردازش حقوق و دستمزد را فراهم می کند. این امر به مدیریت برنامه های پرداخت جایگزین کمک می کند. کلیه اطلاعات را به صورت بلادرنگ در دسترس قرار می دهد. مدیران می توانند برای تنظیم برنامه های کاری، گزارش های برنامه ریزی شده در زمان واقعی  ایجاد کنند.

امنیت در برنامه حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان ابری در اطراف سیستم ها و معماری بسیار ایمن ساخته شده است. برنامه کنترل پرسنل رایگان می تواند به جلوگیری از سرقت زمان، پین های فراموش شده و کارت های شناسایی از دست رفته کمک کند. این سیستم برای سازمان هایی که امنیت مهمترین مسئله آنهاست، از کاربردهای ویژه ای برخوردار است.

انطباق

سوابق نادرست می تواند هزینه های زیادی را به سازمان شما در پرداخت اضافه کاری متحمل کند. همچنین می تواند قوانین کار را نقض کند و منجر به گران شدن دفاع قانونی و جریمه شود. مقررات ایجاب می کند که کارفرمایان میزان حضور و غیاب را پیگیری کنند. در ازای ساعات اضافی که با روحیه انصاف کار می کنند، غرامت لازم را به کارمندان خود ارائه دهند. برنامه لیست بیمه ماهانه ابری رایگان با لیست حقوق و دستمزد شما ادغام می شود. این فرآیند را ساده و در عین حال یکپارچه می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

حضور و غیاب رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان