نکات مهم در هنگام انتخاب نرم افزار حضور و غیاب

  • صفحه اصلی
  • نکات مهم در هنگام انتخاب نرم افزار حضور و غیاب

انتخاب یک نرم افزار مدیریت حضور و غیاب شامل نکات مهم و ضروری است. یکی از این نکات مهم صبر و تحقیق در مورد نرم افزار مورد نظر است. استفاده از نرم افزار خودکار ردیابی زمان برنامه ریزی کارکنان را ساده می کند. به شما امکان می دهد حقوق کارمندان خود را با دقت بیشتری پرداخت کنید. همچنین می تواند به شما در کاهش هزینه های کار کمک کند. دستیابی به این هدف با استفاده از نرم افزار ردیابی زمان و حضور پیشرفته امکان پذیر است.

انتخاب یک نرم افزار مدیریت حضور و غیاب که قابل اعتماد و کارآمد باشد، همیشه کار آسانی نیست. به خصوص هنگامی که گزینه های زیادی در بازار موجود است، تصمیم گیری می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

در مورد نرم افزار مدیریت حضور و غیاب بخوانید.

نکات مهم در انتخاب نرم افزار حضور وغیاب

نکات مهم زیر به شما کمک می کند تا بر اساس الزامات شغلی خود انتخاب درستی داشته باشید:

رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده

نرم افزار انتخابی شما باید به اندازه کافی بصری باشد و همچنین شما را از سردردهای فرآیندهای دستی و مطابقت رهایی می بخشد. هنگام استفاده از راه حلی که دارای رابط کاربری آسان است، میزان پذیرش بیشتر خواهد بود و بازگشت سرمایه سریعتر انجام می شود.

گزینه های مختلف ردیابی زمان

کارکنان شما باید بتوانند ساعات کاری خود را در دستگاه های مختلف، از جمله رایانه، تلفن های هوشمند، تبلت و غیره ردیابی کنند. بنابراین از نکات مهم نرم افزار انتخابی این است که باید دارای پلت فرم های متنوع باشد.

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد بخوانید.

برنامه تلفن همراه

امروزه کارمندان بیشتری در خارج از دفتر کار می کنند. حتی زمانی که کارمندان از میز کار خود دور هستند، می توانند ساعت را غیر فعال کنند. از ساعت خود خارج شوند و از طریق برنامه های تلفن همراه برای استراحت درخواست مرخصی کنند. همچنین همزمان به دستگاه های دیگر دسترسی داشته باشند. مرخصی می تواند در حال حرکت توسط مدیران مشاهده و تأیید شود.

گزینه های اضافی مناسب

برای محاسبه ساعات معمول و اضافه کار، صرف نظر از میزان دستمزد یا کلاس کار ، باید گزینه ای در نرم افزار ارائه شود.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب دورکاری بخوانید.

تعریف دسترسی

به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا تغییری در داده های اصلی ایجاد شده است یا خیر. این امر باعث می شود که نرم افزار موثرتر و کارآمد باقی بماند.

زمان تعطیل ردیابی

سیستم ردیابی زمان کارکنان را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد مرخصی استعلاجی، مرخصی والدین، ​​مرخصی سالانه و موارد دیگر را ردیابی کنید. کارکنان باید بتوانند به راحتی برای مرخصی اقدام کنند. از طریق برنامه به تراز تعطیلات خود دسترسی پیدا کنند. مدیریت آنلاین و آفلاین مرخصی های خود را تحت کنترل داشته باشند.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات پستی بخوانید.

گزارش دهی

منابع انسانی که به دنبال تعداد زیادی کارمند هستند می توانند از نرم افزار به عنوان یک راه حل یک مرحله ای استفاده کنند. بنابراین، شما می خواهید راه حلی را انتخاب کنید که در واقع مشخص شود چه کسی کار می کند، چه کسی دیر رسیده و چه کسی در حال اضافه کار است. متخصصان منابع انسانی می توانند از آن برای ایجاد گزارش مفصل از عملکرد و زمان هر کارمند استفاده کنند.

اعلان ها

اگر کارکنان فراموش کنند که ساعت ورود و خروج را وارد کنند، نرم افزار باید به مدیران هشدار دهد. هزینه های تجاری را می توان از این طریق کنترل کرد.

در مورد نرم افزار مدیریت و بایگانی اسناد بخوانید.

سهولت پیکربندی

نرم افزار باید در هر زمان انعطاف پذیر بوده و به راحتی با نیازهای مشاغل خاص شما سازگار باشد.

سیستم های مدیریت حضور و غیاب

مدیریت حضور و غیاب چیست؟

مدیریت حضور و غیاب ساعت کارکنان شما را پیگیری می کند. این سیستمی است که شما برای ثبت زمان کار کارکنان و زمان شروع به کار آنها استفاده می کنید.

در مورد نرم افزار آنلاین حضور و غیاب بخوانید.

سیستم مدیریت حضور و غیاب چیست؟

سیستم مدیریت حضور و غیاب یک فرایند مدیریت حضور و غیاب کارکنان از طریق پیگیری ساعات واقعی کار، زمان استراحت، ورود و خروج از سیستم است.

مجموعه نرم افزاری چه مزایایی دارد؟

با بازگشت به نرم افزارهای مختلف مدیریت حضور و غیاب که امروزه در بازار موجود است، یک طرح کلی سریع وجود دارد: کارکنان سازمان شما می توانند بهره وری خود را با این مجموعه نرم افزاری افزایش دهند.

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد الکترونیک بخوانید.

نرم افزار حضور و غیاب پرشین سیستم

شرکت پرشین سیستمنرم افزار حضور و غیاب ” که یک سیستم معتبر، ایمن و ابری که می تواند مبتنی بر وب و یا سرور نیز باشد را طراحی و تولید کرده است.

وجود نرم افزار حضور و غیاب در یک مجموعه موجب می شود که نظارت و مدیریت کارکنان آن مجموعه به بهترین شکل ممکن اجرا شده و از کم کاری های احتمالی پرسنل کاسته شود. همچنین این اطمینان برای کارکنان بوجود می آید که به هیچ وجه حق و حقوق آن ها پایمال نشده و تمامی حسابرسی های آن ها طبق قانون و مقررات و ساعات تردد ثبت شده در سیستم محاسبه و اعمال می شود.

در مورد نرم افزار مدیریت حضور و غیاب بخوانید.

با مجهز نمودن یک مجموعه و سازمان به نرم افزار حضور و غیاب، تمامی عملیات مربوط به تردد و ورود و خروج پرسنل شامل اضافه ‌کاری ها، مرخصی ها، مأموریت ها، شیفت ها، تقویم‌ های کاری و کارکرد پرسنل ثبت شده و قابل بازیابی می باشد.

 

سیستم های مدیریت حضور و غیاب و نکات مهم در این نرم افزار