مزایای نرم افزار ورودخروج پرشین سیستم

  • صفحه اصلی
  • مزایای نرم افزار ورودخروج پرشین سیستم

چرا باید از نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم استفاده کنیم؟

چرا باید از نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم استفاده کنیم؟

مدیریت کارمندان بدون استفاده از نرم افزار ورود و خروج بسیار دشوار است. ردیابی حضور کارمندان برای بسیاری از کارفرمایان در اولویت است. چرا که مزایای بی شماری دارد. نه تنها برنامه ریزی مرخصی سالانه و شناسایی هرگونه مشکل حضور و غیاب را آسان می کند، همچنین باعث می شود روحیه کارکنان در صورت پرداخت صحیح حقوق هر فرد برای ساعاتی که کار کرده اند، نیز بهبود یابد.

در مورد نرم افزار کنترل ورود و خروج کارکنان بخوانید.

روش های مختلفی برای ردیابی حضور کارمندان وجود دارد. از جمله:

  • ورود دستی ساعت کارمند به صفحه گسترده

  • کشیدن کارت

  • اسکن اثر انگشت و شبکیه با فناوری پیشرفته

  • ردیابی کارمندان از طریق سیستم GPS

  • ثبت نام حضور و غیاب سنتی

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد بخوانید.

با این حال، برای صاحبان مشاغل کوچک، بسیاری از این گزینه ها قابل استفاده نیستند. زیرا ممکن است هزینه آن ها بسیار زیاد باشد. مانند ردیابی GPS و اسکن اثر انگشت. یا استفاده از صفحه گسترده دستی و ثبت نام حضور که احتیاج به مدیریت گسترده ای دارد.

کارفرمایان به سیستمی برای ردیابی حضور و غیاب نیاز دارند که قابل اعتماد و عاری از خطا باشد. همچنین وقت زیادی از آنها نگیرد. ما معتقدیم که نرم افزار حضور و غیاب پرشین سیستم کار را برای کارفرمایان آسوده کرده است.

در این مقاله، مزایای اصلی نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم و اینکه چگونه می تواند نحوه اداره مشاغل شما را بهبود بخشد، بیان می کنیم.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب دورکاری بخوانید.

مزایای اصلی نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم

مدیریت تعطیلات:

یکی از پرکاربردترین ویژگی های نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم توانایی مدیریت مرخصی سالانه است. عنصر سلف سرویس باعث صرفه جویی زیادی در وقت کارفرمایان می شود. کارمندان می توانند حق تعطیلات باقیمانده خود را مشاهده کرده و در عرض چند ثانیه مرخصی بگیرند.

شما اطلاعیه درخواست آنها را دریافت خواهید کرد و می توانید بلافاصله آن را تأیید یا رد کنید. همچنین می توانید تقویم کاملی از شرکت را مشاهده کنید تا ببینید کدام یک از کارمندان وقت تعطیل دارند، چه زمانی است و چه مدت طول می کشد. به این ترتیب می توانید درخواست ها را سازماندهی کنید تا همیشه پرسنل کافی در اختیار داشته باشید.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات پستی بخوانید.

مدیریت غیبت:

وقتی کارمندان بیمار نیستند، می توانید به راحتی عدم حضور آنها را در پرونده کارمندان آنها ثبت کنید تا برای تیم قابل مشاهده باشد. کارکنان همچنین می توانند غیبت ها را از قبل رزرو کنند. به عنوان مثال اگر نیاز به مراجعه به پزشک یا ملاقات با دندانپزشک دارند.

همچنین نرم افزار حضور و غیاب پرشین سیستم به شما امکان می دهد فاکتور Bradford Factor را محاسبه کنید. فاکتور بردفورد یا فرمول بردفورد در مدیریت منابع انسانی به عنوان ابزاری برای اندازه گیری غیبت کارگران استفاده می شود. طبق این نظریه غیبت های کوتاه، مکرر و برنامه ریزی نشده بیشتر از غیبت های طولانی تر مخرب است.

علاوه بر عدم حضور به علت بیماری، نرم افزار همچنین به شما نشان می دهد که کارکنان چه ساعاتی در خانه کار می کنند. به این معنی که شما می توانید با یک نگاه بررسی کنید که همه افراد چه موقع سر کار هستند.

در مورد نرم افزار مدیریت و بایگانی اسناد بخوانید.

زمان محاسبه:

نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم به طور خودکار محاسباتی را برای شما انجام می دهد. در وقت شما صرفه جویی می کند و دقت بالاتری را تضمین می کند. به عنوان مثال، نرم افزار می تواند حق تعطیلات را برای هر یک از کارکنان تعیین کند. حتی اگر آنها به صورت نیمه وقت کار کنند یا ساعات کاری شناوری داشته باشند.

همچنین می توانید بفهمید که یک کارمند به جای چه میزان از مرخصی، کار کرده و حق تعطیلات ویژه کارگران نیمه وقت چیست. با این کار می توانید با لیستی از ارقام را داشته باشید. این به شما کمک می کند تا مقداری از استرس منابع انسانی را کاهش دهید.

در مورد نرم افزار آنلاین حضور و غیاب بخوانید.

برگه های زمانی:

اگر کارمندانی دارید که ساعتی دستمزد می گیرند یا ساعات انعطاف پذیری دارند، به احتمال زیاد با جدول های زمانی روبرو خواهید شد. جدول های زمانی وقت گیر و گاهی اوقات نادرست هستند. همچنین شامل محاسبات خسته کننده ای می شوند. با این حال، با استفاده از نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم، پیگیری ساعات کار آسان است.

کارمندان به سادگی ساعت های خود را تایپ می کنند و جدول زمان بندی خود را ارائه می دهند. برای مشاهده آنها اعلانی دریافت خواهید کرد و سپس بسته به اینکه فکر می کنید صحیح است یا خیر، می توانید آن را تأیید یا رد کنید. این نرم افزار همچنین دستمزد صحیح بدهی را با توجه به ساعات کار شده و همچنین استحقاق تعطیلات محاسبه خواهد کرد. این کل روند را از ابتدا تا انتها ساده می کند، زمان مدیر را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد تا روی آنچه واقعاً می خواهید انجام دهید تمرکز کنید.

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد الکترونیک بخوانید.

گزارش منابع انسانی:

نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم می تواند برای تطابق با قانون جدید شرکت، گزارش تعهد تعطیلات تهیه کند که به موجب آن مشاغل موظف هستند هرگونه مرخصی بدون استفاده سالانه را گزارش دهند. این اطلاعات را می توان در عرض چند ثانیه ارائه داد که همین امر باعث نگرانی کمتر می شود.

در مورد نرم افزار ارسال بسته های پستی بخوانید.

ادغام حقوق و دستمزد:

ما در طراحی نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم یک گام جلوتر رفته ایم. به این صورت که این نرم افزار با حقوق و دستمزد ارتباط برقرار می کند تا اطمینان حاصل شود که حقوق و دستمزد به درستی محاسبه می شود.

نرم افزار ورود و خروج پرشین سیستم اطلاعات مربوط به ساعات کارکنان، دستمزد، بیماری و حقوق بارداری و … را استخراج کرده و از آنها برای تعیین رقم مناسب برای فیش حقوقی خود استفاده می کند. سپس نرم افزار می تواند آن تغییرات را به HMRC منتقل کند تا بدون کوچکترین فشردگی کاری، مالیات را هم در نظر بگیرید.

مزایای سیستم های نرم افزار ورود و خروج