نرم افزار حضور و غیاب رایگان؛ سیاست های برنامه

  • صفحه اصلی
  • نرم افزار حضور و غیاب رایگان؛ سیاست های برنامه

تغییر در سیاست های حضور و غیاب از یک شرکت به شرکت دیگر، گرفتن داده های حضور و غیاب و خودکارسازی آنها را بسیار چالش برانگیز می کند. بنابراین، نرم افزار حضور و غیاب رایگان کاملاً خودکار و تحت وب، برای افزایش بهره وری هر سازمانی بسیار مهم است.

علامت گذاری و برآورد حضور و غیاب دستی منجر به صرف زمان و هزینه برای سازمان ها می شود. خطاهای انسانی و اشتباه در ثبت زمان واقعی، هزینه های پنهان اضافی هستند که مستقیماً بر بهره وری هر سازمانی تأثیر می گذارد.

بیشتر بخوانید: نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین؛ هشت مزیت اصلی

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین سیستم یک نرم افزار مدیریت حضور و غیاب خودکار است که داده های حضور و غیاب کاربر را ثبت می کند و گزارش های مختلفی را برای اقدامات بعدی تولید می کند. این نه تنها در هزینه های اداری صرفه جویی می کند، بلکه منابع انسانی را برای مدیریت متمرکز سیاست های حضور و غیاب از مکان های مختلف تسهیل می کند.

محاسبه خودکار اضافه کاری و مانده مرخصی، مدیران را قادر می سازد تا به طور موثر کار کنند. عملکرد مستقل یا مبتنی بر وب این نرم افزار برای مدارس، بیمارستان‌ها، مؤسسات دولتی، بانک‌ها، سایت‌های راه دور، هتل‌ها، شرکت‌های کوچک/بزرگ و بسیاری موارد دیگر ایده‌آل است.

منابع انسانی می تواند به راحتی از نرم افزار مدیریت حضور و غیاب کارکنان برای بررسی وضعیت کاری کارمندان، ارزیابی ها یا محاسبه حقوق ماهانه استفاده کند.

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان پرشین؛ چرا ممیزی مالیاتی اهمیت دارد؟

فواید برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین

خلاصه فواید این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

مدیریت متمرکز زمان حضور و غیاب مکان های متعدد

نظارت بر زمان واقعی

علامت‌گذاری و پردازش حضور و غیاب از نظر کاربر

مدیریت شیفت های چندگانه و شیفت شبانه به طور موثر

خروجی لیست بیمه 

بررسی کارکرد پرسنل

خروجی لیست بیمه ماهانه کارکنان

درسترسی به خروجی pdf در قالب ورود و واکسل

اعلان های فوری در مورد استثناها

ردیابی حضور و غیاب آنلاین برای تصحیح فوری

برنامه ریزی گزارش ها

مجهز به GPS

بدون نیاز به دستگاه

ایجاد گزارش های سفارشی برای اقدام بعدی

داده های دقیق و به موقع حقوق و دستمزد

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان؛ منطق و اهداف فرم مالیاتی آنلاین (بخش اول)

نرم افزار حضور و غیاب رایگان؛ سیاست های برنامه

راه حل جامع برای شرکت های بزرگ

برای هر سازمانی، مدیریت زمان حضور و غیاب برای بخش‌ها، شیفت های چندگانه، چالشی مهم و در عین حال حیاتی است. گرفتن قوانین حضور و غیاب یک سازمان و خودکار کردن آنها به یک کار دشوار تبدیل می شود. سامانه حضور و غیاب رایگان پرشین سیستم انعطاف پذیری بالایی را برای ایجاد یک ساختار سازمانی برای مطابقت با سلسله مراتب دقیق حضور و غیاب آن ارائه می دهد. که یک راه حل فشرده متمرکز برای شرکت های بزرگی است که دفاتری در چند مکان دارند. همچنین برای سازمان های کوچکی که دفتری در یک مکان واحد دارند نیز کاربرد دارد. این مقیاس پذیری و مدولار بودن بالا را با تقاضای رو به رشد نیازها فراهم می کند.

حضور و غیاب انعطاف پذیر

پیچیدگی زمان حضور و غیاب بر اساس ساختار، سلسله مراتب و نیازهای عملیاتی، از سازمانی به سازمان دیگر متفاوت است. درک قوانین حضور و غیاب کارکنان و خودکارسازی آنها به دلیل تنوع در سیاست های حضور، زمان کاری و مرخصی بسیار چالش برانگیز است. خط‌ مشی‌های زمان حضور و غیاب انعطاف‌پذیر، سیاست‌های شیفت و مرخصی، نیازهای متفاوت عملکردها، بخش‌ها، سلسله مراتب، مکان‌ها و حق افراد را از ثبت ورودی‌ها و خروجی‌ها برآورده می‌کند.

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان؛ منطق و اهداف فرم مالیاتی آنلاین (بخش دوم)

مدیریت کارآمد در نرم افزار حضور و غیاب رایگان

هر سازمانی در مدیریت مرخصی نیازهای منحصر به فرد خود را دارد. در حالی که یک سازمان در مقیاس بزرگ یا متوسط ​​فعالیت می کند، سیاست های حضور و غیاب مختلفی برای هر مکان دارد. جمع آوری سیاست های مختلف و مدیریت مرخصی به یک وظیفه مهم برای مدیریت تبدیل می شود. نرم افزار ورود و خروج رایگان پرشین سیستم جهت مدیریت مرخصی، گزینه های انعطاف پذیری را برای تعریف انواع مختلف مرخصی، قوانین انباشت مرخصی، قوانین مانده مرخصی و اعتبار مرخصی خودکار ارائه می دهد. کارمندان و مدیران گزارشگر می توانند درخواست مرخصی، تایید و مانده مرخصی را پیگیری کنند.

گزارش های حضور و غیاب و مرخصی

گزارش های آموزنده نتیجه نهایی برای محاسبه حقوق، نظارت بر حرکت کارکنان و سایر تفسیرها و تصمیم گیری از هر گزینه های حضور و غیاب است. نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان پرشین سیستم اجازه می دهد تا با استفاده از فیلترها و فرمت های مختلف، بیش از ۱۵۰ مورد حضور و غیاب را ایجاد کنید و گزارش های مرتبط را ارسال کنید. مدیریت می‌تواند گزارش‌های سفارشی کاربر برای یک سازمان، بخش و برای یک دوره خاص ایجاد کند. این گزارش ها را می توان به راحتی به فرمت های مختلف فایل از جمله PDF، Excel، Word… صادر کرد.

بیشتر بخوانید: نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد؛ قابلیت های بازیابی اطلاعات و دسترسی

ادغام با حقوق و دستمزد

دقت در سیستم حقوق و دستمزد کار بسیار سختی برای منابع انسانی است. نرم افزار حضور و غیاب ابری رایگان پرشین سیستم راه حل یکپارچه سازی با برنامه های شخص ثالث را ارائه می دهد. که در نهایت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه زیادی برای هر سازمانی می شود. این نرم افزار به راحتی می تواند با برنامه حقوق و دستمزد و دیگر برنامه ها ادغام شود. برای یکپارچه سازی می توان از روش های مختلفی مانند پایگاه داده به پایگاه داده، رابط برنامه نویسی اپلیکیشن و ارسال و ثبت آفلاین استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سهام

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان