فرهنگ سازمانی کسب و کار با مدیریت الکترونیکی

 • صفحه اصلی
 • فرهنگ سازمانی کسب و کار با مدیریت الکترونیکی

در این مقاله تأثیر برنامه مدیریت الکترونیکی کسب و کار بر روی فرهنگ سازمانی شرکتهای کوچک و متوسط را، با هم بررسی می کنیم.

اینترنت پایه و اساس تجلیات جامعه دانش را به وجود می آورد. که فرصت های جدیدی برای توسعه فضای کسب و کار ایجاد می کند. عمدتا توسط سرمایه های کوچک و متوسط ​​سرمایه گذاری می شوند که با بهره گیری از یک ساختار انعطاف پذیر، با سهولت زیادی به “تجارت الکترونیکی” می رسند.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب کلاس اندروید بخوانید.

تجارت الکترونیکی:

نوعی تجارت که به منظور فعالیت در بازار مجازی و به دست آوردن درآمد بالاتر و سریعتر از روش سنتی است.

تجارت الکترونیکی اساساً نحوه عملکرد سازمانها را تغییر می دهد و به آنها امکان می دهد با دسترسی ساده به وب، فعالیتهای خود را در بازار اقتصادی جهان توسعه دهند. این نوع تجارت مستلزم تغییراتی در فرهنگ سازمانی شرکتهای کوچک و متوسط ​​است. زیرا موفقیت منوط به تنظیم منابع انسانی و عمدتا اجرای تکنیکهای جدید در مدیریت، خاصِ تجارت الکترونیکی است. در عمل اجرای مدیریت الکترونیکی کسب و کار کاملاً ضروری است.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب بخوانید.

مدیریت الکترونیکی کسب و کار:

نشان دهنده نوع مدیریتی است که برای عملی شدن در مشاغل الکترونیکی ضروری است. نحوه اجرای آن ثابت می کند که یک چالش واقعی برای رهبران شرکتهای کوچک و متوسطِ ​​حالِ حاضر است. علاوه بر این، مدیریت الکترونیکی مستلزم توسعه هر گروه از فرهنگ مدیریت در یک سازمان است.

یک جنبه بسیار مهم:

از آنجا که فرهنگ مدیریت از روند یادگیری سازمانی پشتیبانی می کند، از هماهنگی ارزش ها در داخل سازمان اطمینان حاصل می کند،”کنترل فرهنگی” تکامل سازمان، به دستیابی به اثر هم افزایی و در نهایت، به دست آوردن یک مزیت رقابتی که پایه و اساس توسعه پایدار را نشان می دهد، کمک می کند.

در مورد نرم افزار ارسال بسته پستی بخوانید.

تجارت و مدیریت الکترونیکی کسب و کار در جامعه

تعریف مدیریت الکترونیکی کسب و کار

جامعه امروزی به عنوان جامعه ای شناخته می شود که به لطف اینترنت، فضای مدیریت کسب و کار، شامل ویژگی های جدیدی می شود که جریان سناریوهای اقتصادی را با سرعت بالایی تعیین می کند. بنابراین، هنگامی که سرعت توسعه کسب و کار با تحول در فرآیندهای اقتصادی از یک حد خاص فراتر رفته است، ماهیت خود مشاغل تغییر کرده است. انتقال به تجارت الکترونیکی این فرصت را به مشاغل داد تا از بازارهای غفلت شده بهره برداری کنند.

در مورد نرم افزار حضورغیاب آنلاین بخوانید.

انتقال به:

 1. جامعه اطلاعاتی 
 2. جهانی شدن 
 3. پیشرفت علمی و سرعت دیوانه وار آن

همه اینها مردم را مجبور می کند با بهمن اطلاعات روبرو شوند. در جامعه اطلاعاتی طیف عظیمی از اطلاعات به فرد هجوم می آورد. سهولت استفاده از شبکه های اطلاعاتی و آگاهی از محتوای پایگاه داده، ویژگی های اساسی معاصر عصر اطلاعات را نشان می دهد. همچنین یک سری عواقب کمتر خوشایند ناشی از تغییرات بنیادی محیط کسب و کار وجود دارد. مانند محدودیت های اطلاعات سنتی برای پردازش دانش مدیریت.

در مورد نرم افزار بایگانی اسناد بخوانید.

علاوه بر این، بسیاری از مشاغل آنلاین موفق نمی شوند. علت اصلی آن برخورد سطحی با مشاغل آنلاین توسعه دهندگان آنها است. بسیاری بر این باورند که حضور ساده در فضای مجازی، چند بنر منتشر شده در سایت های مختلف و به دنبال آن دوره ای انتظار برای مشتری، سود را تضمین می کند. واقعیت ثابت می کند که با یک تجارت آنلاین باید مانند تمام مشاغل دیگر با جدیت رفتار شود. باید یک برنامه تجاری به خوبی تنظیم شده باشد. و تمام خصوصیات تجارت الکترونیکی بسیار واقع بینانه باشد.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات بخوانید.

بازار مجازی

تعریف مدیریت الکترونیکی کسب و کار

توسعه اشکال مختلف شرکت های مجازی، تنظیم سیستم مدیریت الکترونیکی کسب و کارِ شرکت، واقعیت جدید “مجازی” را تحمیل می کند و علم مدیریت را به آنچه می توان مدیریت الکترونیکی نامید تبدیل می کند. در این زمانهای شتاب و سرعت، در یک بازار “مجازی” و پویا، مدیران  و سرمایه گذاران باید برای یافتن یک مزیت رقابتی، راه حل هایی پیدا کنند و جهان دیجیتال را دستکاری کنند.

در مورد نرم افزار مدیریت بایگانی اسناد الکترونیک بخوانید.

اجرای مدیریت الکترونیکی یکی از راه حل های مناسب برای بسیاری از موضوعاتی است که اکثر سازمان ها با آن روبرو هستند. این روش، مطمئناً روشی است که موفقیت را به ارمغان می آورد و توسعه طولانی مدت را تضمین می کند.

سیستم مدیریت الکترونیکی یک سیستم مدیریت کلاسیک را به سیستمی از:

 

 

همه ما به عنوان مدیر و سرمایه گذار باید ضرورت این روش جدید مدیریت را بدانیم. با در نظر گرفتن این واقعیت که انتقال به این مفهوم با پوشش دادن سه مرحله تحول اساسی حاصل می شود:

 

 • ایجاد کانالهای جدید ارتباطی – باز کردن بازار سایبر ایجاد کانالهای تجاری، ارتباطی و توزیعی جدیدی نسبت به مشتریان شده است، که به معنی پیشرفت تجارت به جنبه های جدید مانند تجارت الکترونیکی، بازارها، بازاریابی اینترنتی و اینترانت است.

 

 • انقلاب مدیریت الکترونیکی. “به انقلاب خوش آمدید” (Mlellan2004) – راهی را جستجو می کند که در آن رویاهای مخترعان وب منجر به هجوم مداوم برنامه های جدید تحت وب می شود. و روشی است که این برنامه ها، پس از جذب بازار، باعث تغییر تصویر در مشاغل می شوند. همانطور که در حال حاضر آن را می شناسیم.

تعریف مدیریت الکترونیکی کسب و کار

تعریف مدیریت الکترونیکی کسب و کار

تا آنجا که به تعریف مدیریت الکترونیکی کسب و کار مربوط می شود، می توانیم از گفته های محققان دپارتمان نوآوری و توسعه Serials Solutions شروع کنیم. براساس آنها مدیریت الکترونیکی مجموعه ای از تکنیک های پیشرفته مبتنی بر نرم افزار است که مجموعه کاملی از منابع را ارائه می دهد. ‘مدیریت الکترونیکی کسب و کار و ارزیابی خدمات اساسی به روشی سریع جهت افزایش کارایی، توسط یک کنترل الکترونیکی دقیق.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات بخوانید.

مدیریت الکترونیکی کسب و کار متضمن یک سری جنبه های دیگر است. زیرا با توجه به نوع و نیازهای سازمانی که در آن اجرا و جمع می شود.

مدیریت الکترونیکی کسب و کار  کاملاً به تجارت الکترونیکی متصل است. در آن نیاز به مدیریت الکترونیکی بیشتر است. اگرچه در حال حاضر بیش از ۸۰٪ از شرکتهای جهان، به دلیل :

 • استفاده از اینترنت
 • عبور از بازارهای مجازی

با یک سری مسائل روبرو شده اند. مانند:

 

 • تکرار عملکرد پایین.
 • تمایل به استفاده از سرعت به عنوان عنصر تمایز.
 • یک تامین کننده از عملکرد پایین شکایت دارد.
 • مشاهده بیش از حد بارگیری روزانه در سیستم تامین کنندگان در حدود ساعت ۱۷:۰۰ ؛
 • افزایش و پیچیدگی اتصال و غیره

مدیریت

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام بخوانید.

در مورد نرم افزار افزایش سرمایه بخوانید.

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بخوانید.