بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ (When I Work)

 • صفحه اصلی
 • بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ (When I Work)

در این مقاله به معرفی بهترین نرم افزار حضور و غیاب در سال ۲۰۲۴ می پردازیم. در این مقاله، ویژگی ها، نقاط ضعف و قوت برنامه حضور و غیاب When I Work را مورد بررسی قرار میدهیم. با ما همراه باشید.

نگاه کلی به When I Work

When I Work یک برنامه حضور و غیاب و ایده آل برای مشاغل کوچک است. مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی.

برنامه When I Work ابزاری برای جلوگیری از تقلب، حاضری زدن افراد به جای یکدیگر، و عکس گیری از کارمندان است.

هزینه آغاز کار When I Work با چند دلار در ماه برای هر کارمند شروع می شود.

این بررسی برای مشاغل کوچکی است که When I Work را به عنوان سیستم حضور و غیاب خود در نظر گرفته اند.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب: When I Work

When I Work شامل موارد زیر است:

 • یک برنامه زمانبندی رایگان

 • ساعت زمانی مقرون به صرفه

و تعدادی افزودنی مانند:

 • ابزار جذب

 • پیام رسانی تیم

 • کیت ابزار HR

 • گواهینامه های کارمند ماهانه

این نرم افزار روی مرورگرها (از جمله Chrome ، Firefox ، Safari و Edge) و دستگاه های تلفن همراه (iOS و Android) کار می کند. When I Work یک برنامه حضور و غیاب آسان برای تنظیم و حضور در یک مکان فراهم می کند که برای مشاغل با کارگران شیفت کاری متنوع مناسب است.

قیمت

با When I Work می توانید انتخاب کنید که تنها هزینه نرم افزار زمانبندی را پرداخت کنید. یا هر دو نرم افزار زمانبندی به همراه ابزار حضور و غیاب را در دسترس داشته باشید. ابزارهای برنامه ریزی از چند دلار در ماه برای هر کارمند شروع می شود و هزینه زمان و حضور برای هر کارمند در هر ماه چند دلار اضافی است.

با پرداخت هزینه های به روز شده این برنامه بر حسب دلار برای هر کارمند در هر ماه، شما به گزارش های زیر دسترسی خواهید داشت.

 • برنامه ریزی تیمی

 • در دسترس بودن اعضای تیم

 • ارتباطات تیمی

 • سایت های کاری از راه دور

 • برنامه ریزی چند تیم

 • برنامه ریزی خودکار

 • مدیریت وظایف

 • یادآوری های ورود و خروج

 • هشدارهای اضافه کاری

 • پیشگیری از خروج زودهنگام

 • گزارش های ترک خدمت زود هنگام

در When I Work نیازی به عقد قرارداد ندارید. شما هر ماه که می خواهید هزینه نرم افزار را پرداخت می کنید. بعد از آن، ماه به ماه یا سالانه و در هر زمان می توانید انصراف دهید. حتی می توانید When I Work را به مدت ۳۰ روز به شکل رایگان تست کنید.

ویژگی های بهترین نرم افزار حضور و غیاب When I Work

با When I Work کارمندان شما یادآوری های ورود به برنامه و ساعت را دریافت می کنند. می توانید یک صفحه جدول قابل تنظیم برای هر کدام از کارمندان داشته باشید. کارمندان شما می توانند برنامه When I Work را به صورت رایگان بارگیری کنند.

When I Work همچنین برنامه شیفت کاری شما را با هزینه های واقعی نیروی کار مقایسه می کند تا بتوانید نحوه تنظیم نیرو را ببینید. شما می توانید هزینه ها را با قوانین پرداخت و برنامه مورد نیاز کنترل کنید. این برنامه همچنین گزارش های بی شماری را ارائه می دهد که می توانید آنها را شخصی سازی و خودکار کنید. (مانند اعلامیه های حضور و غیاب و صدور کاربرگ صفحه).

اعلان های برنامه

می توانید هشدارهای مربوط به ساعت پیشگیری و اضافه کاری زودهنگام و همچنین استراحت های تایید نشده را به صورت خودکار کسر کنید. حضور و غیاب را پیگیری کنید و مدیریت مرخصی کارمندان را در دست بگیرید.

WorkChat

When I Work یک ویژگی به نام WorkChat را ارائه می دهد که به مدیران امکان می دهد پیام هایی از جمله اسناد و پیوندها را برای اعضای تیم بگذارند. اعضای تیم می توانند پس از هر بار تغییر، بازخورد خود را به اشتراک بگذارند. به عنوان کارمند می توانید پیام های پخش شده، پیام های گروهی یا متن تک به تک ارسال کنید. همچنین اعلان های فوری را در تلفن هوشمند خود دریافت کنید.

با پرداخت ماهانه  حدودا ۷۰ دلار بیشتر، When I Work به شما یک سیستم ردیابی متقاضی برای ارسال شغل و یافتن جویندگان کار برای پر کردن شیفت های آزاد خود می دهد. این نرم افزار حضور و غیاب، شغلها را به Google و یا فیس بوک ارسال کرده و به شما امکان می دهد سوالات غربالگری سفارشی اضافه کنید. تا اطمینان حاصل شود که کارجویانی که استخدام می کنید شرایط شما را برآورده می کنند.

نرم افزار حضور و غیاب When I Work به شما ابزارهای مبتنی بر تلفن همراه و وب را برای مدیریت زمان و حضور کارمندانتان می دهد. این به شما در استخدام، برقراری ارتباط و برنامه ریزی این کارمندان کمک می کند.

مزایای بهترین نرم افزار حضور و غیاب

مزایای بهترین نرم افزار حضور و غیاب

داشتن سیستم پیگیری زمان و برنامه حضور و غیاب When I Work در یک بستر زمانبندی شیفت به کارمندان شما امکان مدیریت، پیشنهاد و تعویض شیفت را می دهد. شما می توانید محدودیت هایی را تعیین کنید. از جمله اینکه کارمند، مجاز برای چقدر یا چند ساعت اضافه کار است. بر اساس جدول زمانی، می توانید ساعات کاری قبلی را ذخیره کنید تا برنامه بعدی خود را بسازید.

کارگران و کارکنان می توانند پس از حضور در محل، از انواع دستگاه ها – از جمله لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند – برای مدیریت ورود و خروج استفاده کنند. هیچ داده همگام سازی با سرور وجود ندارد. همه چیز در زمان واقعی پردازش می شود. When I Work یک بستر ساده و مقرون به صرفه است.

همچنین می توانید نرخ های پرداخت را برای نقشهای مختلف شغلی مانند سرپرست های انتظار و شیفت تنظیم کنید.

When I Work ادغام استاندارد با بسیاری از برنامه های ارائه دهندگان محبوب حقوق و دستمزد از جمله ADP Run ، Gusto ، Paychex و QuickBooks را ارائه می دهد. همچنین با Square POS ادغام می شود. شما با استفاده از Zapier و API می توانید آن را به سایر برنامه های تجاری دیگر متصل کنید.

الگوهای مدیریت در بهترین نرم افزار حضور و غیاب

برای ساده سازی بیشتر مدیریت نیروی کار، When I Work ابزارهای HR رایگان، از جمله الگوی کتابچه راهنمای کارمندان، فرم های اطلاعاتی کارمندان، اسناد نامه مرجع، و سیاست های نمونه برای حضور و کد کارمند را ارائه می دهد. همچنین نمونه سوالات مصاحبه شغلی، فرم های درخواست، چک لیست پردازنده، الگوهای مدیریت عملکرد و موارد دیگر نیز وجود دارد.

برنامه حضور و غیاب When I Work یک بستر استخدام اضافی برای ارسال شغل و ردیابی متقاضی ارائه می دهد. پس از استخدام کارمند، می توانید بلافاصله آنها را به برنامه کاری خود اضافه کنید. این باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. به شما امکان می دهد علاوه بر سیستم زمان سنجی خود، تابلوهای شغلی و استخدام در نرم افزار ایجاد کنید. با این حال، برنامه استخدام نیاز به اشتراک افزودنی ماهانه دارد.

پشتیبانی مشتری

برنامه حضور و غیاب When I Work از طریق برنامه نرم افزاری مبتنی بر cloud پشتیبانی می شود. شما باید برای چت یا ارسال نظر وارد برنامه شوید. گفتگوی آنلاین از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب امکان پذیر است. اما در آخر هفته پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

نظرات مشتری در سایت های بررسی شخص ثالث به طور مداوم حدود ۴٫۵ از ۵ ستاره است. علاوه بر این، When I Work به شما یک مرکز آموزشی با منابع و وبینارهای زنده ارائه می دهد. در این مرکز آموزشی شما موارد زیر را می یابید:

 • تنظیم حساب

 • برنامه ریزی

 • استخدام

 • استفاده از ساعت زمان تلفن همراه

معایب

یک نکته منفی در مورد برنامه حضور و غیاب When I Work این است که اگر به کمک فنی نیاز دارید، باید مستقیما وارد برنامه شوید. همینطور باید از خود موسسه کمک بگیرید.

در آخر هفته ها، زمانی که بسیاری از مراکز کوچک کسب و کار باز هستند، هیچ پشتیبانی وجود ندارد. با این حال، تیم پشتیبانی از طریق ایمیل و چت آنلاین در دسترس است. این برنامه حضور و غیاب، پشتیبانی آنلاین و دستورالعمل های دلخواه خود را ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

بهترین نرم افزار حضور و غیاب

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان