برنامه کارکرد پرسنل رایگان برای اساتید و دانشجویان

  • صفحه اصلی
  • برنامه کارکرد پرسنل رایگان برای اساتید و دانشجویان

نظارت بر حضور دانشجویان یک فعالیت اساسی است که در کالج ها اتفاق می افتد. در گذشته اساتید نظارت بر حضور و غیاب را از طریق روش های مختلف دستی مانند شمارش گروه، شماره تلفن و … انجام می دادند. در حال حاضر نرم افزارهای تخصصی و پیشرفته ای در بازار موجود است که فرآیند مدیریت حضور و غیاب را خودکار می کند. همچنین به نظارت و پیگیری حضور دانشجو کمک می کند. راهنمای برنامه کارکرد پرسنل رایگان برای اساتید و دانشجویان را با هم مرور می کنیم.

برنامه کارکرد پرسنل رایگان برای دانشجویان به اساتید این امکان را می دهد تا با یک کلیک سریع و دقیق حضور دانشجویان را ثبت کند.

اساتید می توانند یک گزارش جامع تهیه کنند تا دانشجویان منظم و غیر منظم را بررسی کنند. علاوه بر این، دانشجویان می توانند در کمتر از یک دقیقه برای مرخصی اقدام کنند. همچنین اساتید یک به روزرسانی فوری دریافت می کنند که به آنها در صرفه جویی در وقت و زمان زیادی کمک می کند.

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان؛ منطق و اهداف فرم مالیاتی آنلاین (بخش اول)

برنامه کارکرد پرسنل برای اساتید و دانشجویان

همه موسسات آموزش عالی دارای حضور در ارتباط با نمرات خواهند بود. حضور منظم دانشجو باعث می شود که او در فعالیت ها و تکالیف کلاس درس شرکت کرده و به اساتید آکادمیک داخل کلاس توجه کافی داشته باشد. اگر دانشجویان در کلاس درس توجه کافی داشته باشند، می توانند زمان زیادی را در ادامه تحصیل و آمادگی برای امتحانات صرفه جویی کنند.

مشاهده شده که الگوی حضور دانشجویان در موسسه با سوابق اجتماعی و مالی آنها ارتباط زیادی دارد. این نشان دهنده اهمیت نرم افزار حضور و غیاب رایگان در کالج ها است.

حضور منظم دانشجویان نه تنها در فرآیند یادگیری تحصیلی، بلکه در بهبود نظم و انضباط آنها و تبدیل شدن به شهروندان مسئول جامعه کمک می کند.

راهنمای نرم افزار مدیریت حضور و غیاب

در برنامه حضور و غیاب رایگان پرشین پس از پذیرش دانشجو در دسته های مناسب، لازم است جدول زمانی هر دسته تهیه شود. پس از آماده شدن جدول زمانی، مدیران می توانند به اساتید این امتیاز را بدهند که در جلسه شرکت کنند.

تنظیمات مختلفی مربوط به برنامه ورود و خروج رایگان وجود دارد که باید در تنظیمات قبلی مانند حضور روزانه یا موضوعی مناسب پیکربندی شوند. این بخشی از تنظیمات اساسی موسسه است.

وقتی تنظیمات آماده و جدول زمانی نیز ایجاد شد، اساتید می توانند حضور خود را از داشبورد های شخصیِ همراه به روز کنند. حضورهایی که در نرم افزار کنترل پرسنل رایگان به روز شده است به عنوان اعلان به تلفن های همراه ارسال می شود و به عنوان گزارشی در مشخصات هر دانشجو و استاد قابل دسترسی است.

بیشتر بخوانید: سامانه مودیان؛ منطق و اهداف فرم مالیاتی آنلاین (بخش دوم)

برنامه کارکرد پرسنل برای اساتید و دانشجویان

چه کسی می تواند حضور دانشجویان را مشخص کند؟

مدیر یا هر کارمند ممتاز دیگری با امتیاز ثبت نام “حضور دانشجو” می تواند حضور را مشخص کند. با این حال، گزینه های اضافی نیز وجود دارد که باید هنگام علامت گذاری حضور دانشجو رعایت شود. اگر نوع حضور دانشجو روزانه باشد، فقط مدیر گروه ها می توانند آن را مشخص کنند. اگر نوع حضور دانشجویان از نظر موضوعی باشد، فقط کارمندانی که به موضوع خاص اختصاص داده شده اند می توانند حضور در این درس را در سامانه حضور و غیاب رایگان مشخص کنند.

بیشتر بخوانید: نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد؛ قابلیت های بازیابی اطلاعات و دسترسی

راه های ثبت حضور و غیاب در برنامه کارکرد پرسنل رایگان

روش های حضور می تواند در اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان مشخص شود. در راهنمای سامانه ورود و خروج کاملا رایگان پرشین تمام موارد شرح داده شده است. ماژول حضور دانشجویان در نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان به گونه ای طراحی شده است که ردیابی حضور و غیاب را تا آنجا که ممکن است آسان کند.

همه دانشجویان کلاس به طور پیش فرض “حاضر” در نظر گرفته می شوند. بنابراین اساتید باید فقط دانشجویانی را که “غایب” هستند علامت گذاری کند. این باعث صرفه جویی در وقت اساتید می شود.

اساتید این کار را مستقیماً از در کلاس با استفاده از برنامه تلفن همراه انجام می دهند. همچنین می توانند دانشجویان غایب را در دفترچه یادداشت کنند و بعداً روزانه یا هفتگی یک بار از لپ تاپ خود به روز کنند. با توجه به ترجیح موسسات، حضور می تواند به عنوان “نیم روز” یا “تمام روز” مشخص شود. اساتید همچنین می توانند دلیلی برای عدم حضور دانشجو ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان:

یک حالت حضور سریع اختیاری در برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان پرشین وجود دارد که به اساتید اجازه می دهد غیبت با دلیل دانشجو را مشخص کنند. همچنین، می توان گزارش های حضور دقیق برای هر دسته برای تجزیه و تحلیل دقیق توسط اساتید یا مقامات بالاتر تهیه کرد. برای حضور روزانه نیازی به موسسه نیست که برنامه زمان بندی را از قبل تنظیم کند. اما حضور بصورت موضوعی تنها در صورتی مناسب خواهد بود که جدول زمانی به درستی تنظیم شده باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سهام

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان