برنامه ورود و خروج رایگان پرشین سیستم

  • صفحه اصلی
  • برنامه ورود و خروج رایگان پرشین سیستم

برای شناخت کلی نرم افزار و برنامه ورود و خروج رایگان، ابتدا باید با کارکرد و کاربرد آن آشنا شوید. در اینجا برخی از مزایایی که برنامه ورود و خروج کاملا رایگان پرشین به شکل کلی در اختیار شما قرار می دهد، را با هم بررسی می کنیم.

ویژگی های برنامه ورود و خروج رایگان

در این بخش به معرفی مهمترین ویژگی های برنامه ورود و خروج کاملا رایگان پرشین می پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه حضور و غیاب رایگان با ما تماس بگیرید.

گزارش زمان:

سیستم مدرن زمان سنجی؛ می توانند با ساعتهای زمانی موجود ارتباط برقرار کند. پس می توانید با استفاده از مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه به کارمندان اجازه ورود و خروج را بدهید. این برنامه و سیستم به کارگران اجازه می دهد تا از طریق تلفن، اپل واچ، رسانه های اجتماعی، پیام های متنی و Slack ساعت را در داخل و خارج  محل کار وارد کنند. همچنین به شما اجازه می دهد قوانینی برای زمان ورود و خروج کارمندان و همچنین محاسبه اضافه کاری تنظیم کنید. برنامه ورود و خروج پرشین ردیابی زمانی را برای تیم هایی که در همان ساعات کار می کنند ساده و پشتیبانی می کند.

برنامه ورود و خروج رایگان بدون دستکاه:

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه و بر بستر وب وابری است.

GPS:

برنامه کنترل ورود و خروج کارکنان شامل فناوری GPS است. به عنوان مثال، استفاده از فن آوری جغرافیایی به کارفرمایان اجازه می دهد مختصات خاصی را تعیین کنند. که از طریق آن کارمندان می توانند فقط در این مناطق ورود و خروج بزنند. بدین ترتیب اطمینان حاصل می شود که کارمند هنگام ورود به سیستم در محل کار هستند.

گزینه دیگر موقعیت جغرافیایی است که مختصات خاص GPS را بصورت دوره ای ثبت می کند. (مانند هر ساعت) یا هر بار که یک کارمند وزود و خزوج می زند. کارفرمایان می توانند این مختصات را بررسی کنند تا اطمینان حاصل کنند که کارمند در تمام طول روز جایی بوده است که قرار بوده باشد.

برنامه ریزی:

نرم افزار حضور و غیاب شامل ابزارهای برنامه ریزی داخلی است. می توانید برنامه های کارمندان را برای روزهای کاری، ساعت ها، قرارها یا شیفت ها ایجاد کنید. در این نرم افزار الگوی تعیین و برنامه ریزی وجود دارد.

مدیریت PTO در برنامه ورود و خروج رایگان:

نرم افزار کنترل ورود و خروج پرسنل به شما امکان می دهند اقلام حسابداری را برای اوقات بیماری، زمان تعطیلات و سایر مرخصی های پرداختی و پرداخت نشده مانند FMLA، غیبت هیئت منصفه و فوت ثبت کنید. بعلاوه به کارمندان اجازه می دهد تا مستقیماً در داخل نرم افزار وقت خالی بگذارند و مدیران می توانند این درخواست ها را تأیید یا رد کنند.

ویژگی های برنامه ورود و خروج رایگان

ردیابی شغلی:

برنامه حضور و غیاب رایگان زمان کارمندان را در برابر یک پروژه یا کار خاص مشخص می کنند. این یک ابزار ارزشمند برای مشاغل است که مشتریان را برای زمانی که کارمندانشان برای کار در پروژه و کارهای مشتری صرف می کنند، حساب می کند.

هشدارها:

برنامه کنترل ورود و خروج کارکنان رایگان، ورود یا خروج کارمند را به مدیران اطلاع می دهد. همچنین می تواند به کارمندان یادآوری کند که زمان کارمندی اضافه کار را به مدیران اطلاع دهند.

گزارشات کارگری:

برنامه ورود و خروج رایگان گزارش هایی با جزئیات ساعات کارگران، دستمزد و برنامه ها ارائه می دهد.

خروجی لیست بیمه در برنامه ورود و خروج رایگان:

برنامه ورود و خروج رایگان لیست بیمه پرسنل را به صورت ماهانه و در قالب PDF در اختیار شما قرار می دهد.

ادغام ها:

سیستم حضور و غیاب با سرویس حقوق و دستمزد شما از طریق رابط نرم افزار ادغام می شود. با اطمینان از درست بودن محاسبات اضافه کاری و کسر زمان خاموش در برنامه حقوق و دستمزد، هنگام اجرای حقوق و دستمزد در وقت صرفه جویی می شود.

داشبورد:

نرم افزار ورودخروج رایگان شامل یک داشبورد دیجیتالی است. این داشبورد به مدیران اجازه می دهد نمای کلی از کارکنان حاضر و غایب را روی میز خود داشته باشند.

پیکربندی ها در برنامه ورود و خروج رایگان:

نرم افزار کنترل ورود و خروج کارکنان به شما امکان می دهد قوانین زمانبندی خود را تنظیم کنید. شیفت های مبادله را انجام دهید. زمان کاری را جمع بندی کنید. هزینه های استراحت بی دلیل را کسر و اضافه کاری کارمندان را محاسبه و پرداخت نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

برنامه ورو و خروج رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان