برنامه مدیریت حضور و غیاب و مزایای استفاده از آن

 • صفحه اصلی
 • برنامه مدیریت حضور و غیاب و مزایای استفاده از آن

با در نظر گرفتن نیروی کار چند فرهنگی، چند مکانی، ماهیت کار، مسافرت، کار در منزل و از راه دور، شیفت های مخلف کاری، ساعات کار چرخشی، اضافه کاری، مرخصی های خارج از زمان اداری، مدیریت زمان ، هزینه و بهره وری، کارکرد هر کدام از کارمندان و اعضا و بسیاری موارد دیگرکه محاسبه ی هر کدام از این موارد می تواند برای کارفرمایان طاقت فرسا باشد. مزایای برنامه مدیریت حضور و غیاب پرشین سیستم را در اینجا بر می شماریم.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب بخوانید.

مزایای استفاده از برنامه مدیریت حضور و غیاب

مزایای استفاده از برنامه مدیریت حضور و غیاب

 • دقت

انسانها مستعد خطا هستند، حتی اگر دستگاه های محاسباتی پشتیبانی کننده را در اختیار آنها قرار دهیم. سیستم های مدیریت حضور و غیاب خودکار، ضبط دقیق زمان را تضمین کرده و خطاهای اجتناب ناپذیر و پرهزینه را با ورود دستی اطلاعات به حداقل می رسانند. در نتیجه این داده های دقیق به ارائه عملکرد دقیق و داده های حقوق و دستمزد کمک می کنند.

در مورد نرم افزار مدیریت الکترونیکی اسناد بخوانید.

 • اقتصاد

آیا می دانستید بر اساس مطالعات انجام شده، سازمان های بزرگ پس از اجرای سیستم های مدیریت حضور و غیاب خودکار، به ازای هر کارمند ۱۶۰۰ دلار پس انداز می کنند.

در مورد نرم افزار ارسال مرسولات بخوانید.

 • بهره وری / کارایی

نظارت و مدیریت حضور و غیاب به صورت دستی می تواند یک کار وقت گیر، طاقت فرسا و گران باشد. پردازش ورق های کاغذ و برگه های مرخصی، ایجاد برنامه ها، اجازه مرخصی و اضافه کاری و ایجاد دستمزد به صورت دستی زمان می برد. با استفاده از یک سیستم خودکار که همه کارها را برای شما انجام می دهد، از مدیریت مداوم و رایگان خود جلوگیری کنید، از پیگیری ساعت کارمندان تا وارد کردن خودکار اطلاعات به سیستم حقوق و دستمزد. وقت و تلاش صرفه جویی شده همراه با دقت داده ها، در بهینه سازی استفاده از منابع که منجر به افزایش بهره وری و بهبود سود می شود، کمک می کند.

در مورد سامانه مدیریت الکترونیکی اسناد بخوانید.

 • دید / بینش

آیا به یک کارتابل فوری از تمام غیبت های برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده برای یک کارمند یا گروه نیاز دارید؟ فقط با چند کلیک می توانید گزارش های دقیقی در مورد ساعت کار، غیبت، اضافه کاری تهیه کرده و برای هر یک از داده ها / گروه های داخل سازمان گزارش خلاصه ماهانه دریافت کنید. هر گزارش سفارشی را می توان با داده های متمرکز تولید کرد که باعث بهبود دید و شفافیت در سازمان می شود. مدیران همچنین می توانند از دیدگاههای گرافیکی گزارش استفاده کنند تا درک سریع و آسانی از اطلاعات حضور پیدا کنند. با یک مرکز داده دقیق حضور و غیاب، کارفرمایان می توانند سیاست های مربوط به مرخصی، ساعت، فرهنگ محل کار، عملکرد، حقوق و غیره را به طور استراتژیک تجزیه و تحلیل و بهبود دهند.

در مورد برنامه مدیریت حضورغیاب بخوانید.

 • مدیریت گردش کار بدون دردسر

برنامه مدیریت حضور و غیاب می تواند گردش کار در لیست های حقوق و دستمزد و بررسی عملکرد را کاهش دهد. اعلان ها/هشدارها به صورت خودکار انجام می شوند. مدیر می تواند بدون نیاز به ارتباط خاص، بلافاصله درخواست های خروج زودهنگام، اضافه کاری و غیره را تأیید کند. یک سیستم مدیریت حضور و غیاب خودکار می تواند به مدیریت برنامه ها، تخصیص کار و پیگیری تعویض شیفت کمک کند. همچنین می تواند به شما در پیش بینی میزان کار، منابع و بودجه کمک کند.

در مورد سامانه ارسال مرسولات بخوانید.

 • انعطاف پذیری

امروزه، در یک محیط جهانی و کاملاً متصل، شما کارمندانی دارید که از دفتر، خانه یا … کار می کنند. یک سیستم مدیریت حضور و غیاب به سازمان ها امکان می دهد تا زمان کاری کارمندان را ردیابی کنند. با استفاده از گزینه های مختلف ساعت گذاری مانند تلفن های هوشمند، شبکه های اینترنتی، ترمینال های بیومتریک یا خوانندگان دسک تاپ.

در مورد نرم افزار حضور و غیاب اندروید بخوانید.

 • ادغام / پیکربندی

شما می توانید سیاست های حضور و غیاب سفارشی را طبق نیازهای سازمانی خود با سیستم های ردیابی زمان، مکان و نظارت بر حضور ایجاد کنید. برای هر شیفت حضور و غیاب پیکربندی های جداگانه داشته باشید. گزینه هایی که در سیستم مدیریت حضور غیاب وجود دارد:

 1. چرخه های حضور و غیاب
 2. قوانین ورود به سیستم
 3. کسر مرخصی
 4. تعطیلات اختیاری

در مورد سامانه ارسال مرسولات پستی بخوانید.

 • ردیابی در زمان واقعی

مدیریت حضور و غیاب مبتنی بر ابر، امکان ردیابی در زمان واقعی را فراهم می کند. ورودی های خودکار پردازش حقوق و دستمزد را فراهم می کند. این امر به مدیریت برنامه های پرداخت جایگزین کمک می کند. کلیه اطلاعات را به صورت بلادرنگ در دسترس قرار می دهد. مدیران می توانند برای تنظیم برنامه های کاری، گزارش های برنامه ریزی شده در زمان واقعی  ایجاد کنند.

در مورد نرم افزار مدیریت حضور و غیاب بخوانید.

 • امنیت

بیشتر برنامه های مدیریت حضور و غیاب در اطراف سیستم ها و معماری بسیار ایمن ساخته شده اند. به طور خاص، سیستم های بیومتریک بسیار مطمئن و ایمن هستند. می توانند به جلوگیری از سرقت زمان، پین های فراموش شده و کارت های شناسایی از دست رفته کمک کنند. این سیستم ها برای سازمانهایی که امنیت مهمترین مسئله آنهاست، از کاربردهای ویژه ای برخوردار هستند.

در مورد نرم افزار مدیریت حضور و غیاب دورکاری بخوانید.

 • انطباق

سوابق نادرست می تواند هزینه های زیادی را به سازمان شما در پرداخت اضافه کاری متحمل کند. همچنین می تواند قوانین کار را نقض کند و منجر به گران شدن دفاع قانونی و جریمه شود. مقررات ایجاب می کند که کارفرمایان میزان حضور و غیاب را پیگیری کنند. در ازای ساعات اضافی که با روحیه انصاف کار می کنند، غرامت لازم را به کارمندان خود ارائه دهند. سیستم مدیریت حضور و غیاب با لیست حقوق و دستمزد شما ادغام می شود. این فرآیند را ساده و در عین حال یکپارچه می کند.

نرم افزار حضور و غیاب