برنامه خروجی بیمه رایگان؛ شش مزیت اصلی

  • صفحه اصلی
  • برنامه خروجی بیمه رایگان؛ شش مزیت اصلی

در این محتوا شش مزیت اصلی برنامه خروجی بیمه رایگان پرشین سیستم را بیان می کنیم.

شش مزیت اصلی برنامه خروجی بیمه رایگان (نرم افزار حضور و غیاب)

اگر مدیری هستید که بر کارکنان ساعتی در خرده فروشی، مهمان داری، رستوران یا سایر مکان های شیفت کار نظارت می کند، در اینجا شش مزیت اصلی نرم افزار حضور و غیاب برای ردیابی حضور کارکنان وجود دارد:

از حاضری زدن کارکنان به جای یکدیگر جلوگیری کنید

این راه حل شامل رمزهای عبور منحصر به فرد و تأیید عکس برای هر ساعت از ورود و خروج است. بنابراین مدیران می توانند شخص مناسب را برای شیفت مناسب مشاهده کنند.

بر وقفه های غیر مجاز نظارت کنید

استراحت های برنامه ریزی نشده یا کار بیش از زمان تعیین شده یک عمل پرهزینه است که بیش از اینکه سودآور باشد، موجب هدر رفت سرمایه می شود. اگر نظارت بر روی این اتفاق صورت نگیرد، روی اعضای تیم تأثیر منفی می گذارد.

هنگامی که یک کارمند مرخصی یا استراحت طولانی تر یا برنامه ریزی نشده می گیرد، بقیه اعضای تیم باید به جای او وظایفش را انجام دهند. تعطیلات خود را دیرتر انجام دهند یا بدتر از آن استراحت را به طور کلی از دست بدهند.

استفاده از نرم افزار حضور و غیاب با خروجی بیمه رایگان به شما این امکان را می دهد تا هزینه ها را مدیریت کرده و از روحیه تیم خود محافظت کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که کارکنان در زمان برنامه ریزی شده وارد و خارج می شوند.

از مکان دقیق با GPS اطمینان حاصل کنید

نوع دیگری از سرقت زمان، هنگامی است که کارکنان در وقت مناسب در محل مورد نظر خود نیستند.

یک مثال زمانی است که شما کارمندانی در جاده یا محل کار دور افتاده دارید. با ردیابی GPS، می توانید مشاهده کنید که هنگام ورود و خروج ساعت در مکان مناسب قرار دارند یا خیر.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین سیستم بر اساس موقعیت مکانی و تیم ها تجزیه می شود. بنابراین هر مدیر می تواند تیم خود را مشاهده کرده و اطمینان حاصل کند که همه در جایی هستند که باید باشند.

از صرف هزینه های اضافی خودداری کنید

در ابتدای سال ۲۰۲۰؛ ۱٫۳ میلیون کارگر آمریکایی تحت قانون استانداردهای عادلانه کار (FLSA) واجد شرایط دریافت حقوق اضافی شدند. برای محافظت از خود در برابر مجازات های مالی، باید اطمینان حاصل کنید که از مقررات و قوانین برنامه کار پیروی می کنید.

برنامه خروجی لیست بیمه رایگان و حضور و غیاب پرشین سیستم می تواند هنگام نزدیک شدن کارمند به اضافه کار خارج از برنامه، هشدارهایی را برای شما یا مدیران ارسال کند تا بتوانید از پرداخت غیر ضروری هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

شش مزیت اصلی برنامه خروجی بیمه رایگان (نرم افزار حضور و غیاب)

حضور کارکنان در زمان واقعی را مشاهده کنید

وقتی شخصی همیشه دیر می آید یا همه با هم از نوبت کاری کنار می روند، چگونه تیم شما می تواند خدمات مثال زدنی ارائه دهد؟

غیبت نه تنها بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد، بلکه نتیجه نهایی را نیز تحت الشعاع قرار می دهد. برای هر کارمند ساعتی، غیبت های غیر منتظره تقریباً چندین میلیون تومان در سال هزینه دارد. غیبت ها بخشی از تجارت است. اما می توان آنها را زیر نظر داشت و از غیبت بی دلیل جلوگیری کرد.

مدیریت حضور کارکنان در مکان های مختلف می تواند یک چالش باشد.

مشاهده حضور کارکنان در زمان واقعی به شما احساس راحتی می دهد. به جای نگرانی در مورد اوضاع، می توانید وضعیت را بهتر مشاهده کنید. می توانید برنامه موبایل خود را سریع چک کنید و مطمئن باشید تیم های شما در مکان های مختلف در حال اجرای کار هستند.

کلید موفقیت به عنوان یک مدیر، فعال بودن است. آیا کارکنانی هستند که معمولاً دیر به سر کار می آیند؟ ساعت را بر اساس واقعیت ثبت نمی کنند؟ عملکرد و عادات کارکنان را در زمان واقعی حفظ کنید.

با نرم افزار خروجی لیست بیمه رایگان پرشین سیستم، مدیران می توانند به راحتی حضور در حین حرکت را پیگیری کنند. شما می توانید ببینید چه کسی در غیبت به سر می برد. چه کسی در تعطیلات است و چه کسانی حضور دارد.

بهره وری و تقاضای کارکنان را درک کنید

با توجه به جزر و مد تقاضای مشتری، مهم است که مطمئن شوید که کارکنان با روند رفتاری مشتریان مطابقت دارند.

مشکل این است که اکثر خرده فروشان از نحوه تعیین میزان بهینه نیروی انسانی مطمئن نیستند. ممکن است وسوسه شوید در مواقعی که منتظر دوره های شلوغ هستید، از غریزه و برنامه های اصلی خود پیروی کنید. اما چرا همه چیز را به شانس واگذار می کنیم؟

برنامه ریزی نباید یک بازی بر اساس حدس و گمان باشد.

سیستم کاری شما بدون یک نرم افزار ورود و خروج رایگان به یک بازی تبدیل می شود. بر اساس گزارش ها، وقتی به صورت سیستماتیک به کارکنان و امور آنها می پردازید، می توانید تا ۲۰ درصد درآمد خود را افزایش دهید.

بر اساس داده های زمان واقعی و با نرم افزار حضور و غیاب با خروجی لیست ماهانه پرسنل رایگان تصمیمات درست بگیرید. نرم افزار حضور و غیاب رایگان پرشین سیستم نسبت بهره وری را برای هر کارمند ارائه می دهد.

بنابراین مدیران می دانند که هر کارمند در بازه های زمانی مشخص می تواند چند فروش انجام دهد. مدیران می توانند در یک نگاه تعداد کارکنان توصیه شده را در روز و ساعت، بدون حدس و گمان مشاهده کنند.

تمرین مدیریت حضور موثر

شش مزیت اصلی نرم افزار حضور و غیاب را با هم مرور کردیم. نرم افزار حضور و غیاب رایگان لیست خروجی بیمه رایگان را در قالب PDF در اختیار شما قرار می دهد. شما را از دردسرهای ردیابی کارکنان ساعتی خلاص می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سبد سهام

برنامه خروجی بیمه رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برای اولین بار در ایران برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت رایگان برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب کاملا رایگان

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان

برنامه حضور و غیاب ابری رایگان

سامانه حضور و غیاب رایگان

برنامه ورود و خروج رایگان

نرم افزار ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج کاملا رایگان

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان

برنامه کارکرد پرسنل کاملا رایگان

سامانه ورود و خروج رایگان

برنامه ورود و خروج ابری رایگان

برنامه کارکرد پرسنل رایگان

اپلیکیشن کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه رایگان

سامانه کارکرد پرسنل رایگان

برنامه کارکرد پرسنل ابری رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل کاملا رایگان

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار خروجی بیمه رایگان

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه رایگان

برنامه خروجی بیمه کاملا رایگان

اپلیکیشن خروجی بیمه رایگان

برنامه خروجی بیمه ابری رایگان

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه رایگان

سامانه خروجی بیمه رایگان

نرم افزار کارکرد پرسنل رایگان

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه رایگان