اپلیکیشن ورود و خروج؛ دلایل پیاده سازی

  • صفحه اصلی
  • اپلیکیشن ورود و خروج؛ دلایل پیاده سازی

چگونه یک سیستم بررسی حضور و غیاب را پیاده سازی کنیم؟ پیاده سازی سیستم بررسی حضور و غیاب شامل پارامترهای زیر است. از کجا بفهمیم که به اپلیکیشن ورود و خروج نیاز داریم؟

اهمیت اپلیکیشن ورود و خروج

در این بخش دلایلی را آورده ایم که بر اساس آنها موسسه شما نیاز دارد که به استفاده از سامانه ورود و خروج پرشین روی بیاورد:

بیشتر بخوانید: نرم افزار کارکرد پرسنل؛ نحوه پیگیری ساعات کار کارکنان

دریابید که چه مشکلاتی با حضور و غیاب دارید

قبل از استفاده از یک سیستم برای بررسی حضور و غیاب، مشکلات خود را پیدا کنید. این موارد می تواند شامل عدم نگهداری سوابق دقیق از زمان خود، اشتباهات در پرونده هایی که به صورت دستی نگهداری می شوند، یا اینکه ردیابی زمانی که کارمندان در محل کار نیستند باشد. درک این مشکلات به رفع آنها کمک می کند.

بیشتر بخوانید: برنامه بایگانی الکترونیک؛ گردش کار ساده و افزایش بهره وری

اپلیکیشن ورود و خروج پرشین را امتحان کنید

نرم‌افزار ردیابی حضور و غیاب را پیدا کنید که بتواند به‌طور خودکار زمان را پیگیری کند. به‌روزرسانی‌ها را در زمان واقعی به شما ارائه دهد و به شما امکان دهد گزارش‌هایی را به روشی متناسب با نیازتان تهیه کنید. برنامه ورود و خروج پرشین همان برنامه ای است که به دنبالش هستید.

به این فکر کنید که چقدر استفاده از آن آسان است، چقدر می توانید آن را تغییر دهید تا متناسب با آنچه نیاز دارید، یعنی سفارشی کردن آن، و اینکه آیا با سایر برنامه هایی که قبلاً استفاده می کنید (به عبارت دیگر یکپارچه سازی) به خوبی کار می کند.

به گزینه های مختلف نگاه کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با کسب و کار شما باشد. اطمینان حاصل کنید که شرکتی که انتخاب می‌کنید سابقه خوبی در کمک به کسب‌وکارهای کوچک دارد و در صورت نیاز به سرعت به شما کمک می‌کنند. جهت دریافت برنامه کارکرد پرسنل با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: صدور الکترونیک صورتحساب رایگان؛ مزایای ثبت الکترونیکی مالیات بر درآمد

اپلیکیشن ورود و خروج رایگان پرشین را امتحان کنید

سیاست های حضور و غیاب روشن را ایجاد کنید

همه چیزهایی را که از کارمندان خود انتظار دارید بنویسید. سر وقت بودن مهم است. اگر کارمندان شما نمی توانند سر کار بیایند چگونه باید به شما بگویند. و اگر آنها از قوانین شرکت شما پیروی نکنند چه اتفاقی خواهد افتاد. به همه کارکنان خود در مورد خط مشی حضور و غیاب خود به روشی که آنها می توانند بفهمند بگویید، و به آنها آموزش و ابزاری برای اطمینان از درک و رعایت آنها بدهید.

بیشتر بخوانید: مودیان پرشین؛ چند دلیل برای پرداخت مالیات

کارمندان را برای استفاده مؤثر از اپلیکیشن ورود و خروج آموزش دهید

هنگامی که سامانه حضور و غیاب پرشین را انتخاب کردید و خط مشی هایی را تعیین کردید، باید به کارمندان خود نحوه استفاده از آن را آموزش دهید. جلساتی داشته باشید که در آن به آنها یاد می دهید چگونه ساعت را شروع و متوقف کنند. درخواست استراحت بدهند و از برنامه استفاده کنند. پشتیبانی و منابع مستمر را برای رسیدگی به سوالات یا نگرانی های کارکنان در مورد سیستم جدید ارائه دهید. تشویق به بازخورد و ارائه فرصت های آموزشی اضافی برای اطمینان از مهارت و به حداقل رساندن مسائل ضروری است.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار مدیریت سهام

نرم افزار حضور غیاب رایگان

روابط عمومی هلدینگ پرشین سیستم هخامنش

مفتخریم که برنامه حضور و غیاب را در اختیار شما قرار دهیم. با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر به صفحه اصلی نرم افزار حضور و غیاب وارد شوید. برای دریافت برنامه با ما تماس بگیرید.

برنامه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

اپلیکیشن حضور و غیاب

برنامه حضور و غیاب ابری

سامانه حضور و غیاب

برنامه ورود و خروج

نرم افزار ورود و خروج

اپلیکیشن ورود و خروج

برنامه کارکرد پرسنل

سامانه ورود و خروج

برنامه ورود و خروج ابری

برنامه کارکرد پرسنل

اپلیکیشن کارکرد پرسنل

برنامه کارکرد پرسنل بدون دستگاه

سامانه کارکرد پرسنل

برنامه کارکرد پرسنل ابری

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل

نرم افزار لیست بیمه ماهانه پرسنل

اپلیکیشن لیست بیمه ماهانه پرسنل

سامانه لیست بیمه ماهانه پرسنل

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل ابری

برنامه خروجی بیمه

نرم افزار خروجی بیمه

برنامه لیست بیمه ماهانه پرسنل بدون دستگاه

برنامه خروجی بیمه

اپلیکیشن خروجی بیمه

برنامه خروجی بیمه ابری

برنامه خروجی بیمه بدون دستگاه

سامانه خروجی بیمه

نرم افزار کارکرد پرسنل

برنامه حضور و غیاب بدون دستگاه