چشم انداز سال ۱۳۹۹ همگام با پیشرفت تکنولوژی در شرکت پرشین سیستم؛ از زبان مدیر عامل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، پردازش ها از محدوده ی یک سرویس دهنده خارج و موضوع پردازش، ارائه خدمت بین تعداد زیادی سرویس دهنده که حتی از نظر جغرافیایی در یک محدوده قرار ندارند توزیع شده است.

با این راهکار تحمل فشار پردازش همزمان، رفع حملات سایبری محدودیت دسترسی به سرویس و همچنین ایجاد دسترسی توزیع شده جغرافیایی و افزایش امنیت به ارمغان خواهد آمد.

تغییر رویکرد شرکت های بزرگ برای چیره شدن بر آخرین تکنولوژی های روز دنیا یکی از چالش های مدیران موفق در صنعت IT می باشد.

یکی از شرکت های پیشرو در حوزه نرم افزارهای مالی برپایه ی بلاک چین و پردازش ابری شرکت پرشین سیستم می باشد.

در ادامه بخشی از صحبت های مدیرعامل شرکت در جلسه پایان سال کارکنان و شرکای تجاری تقدیم می گردد:

مدیر عامل شرکت پرشین سیستم اظهار داشت با توجه به گستردگی فناوری رایانش ابری در دنیا و با تاکید بر این نکته که شرکت پرشین سیستم از پیشگامان استفاده از این فناوری در ارائه نرم افزارهای تخصصی خود بوده است و توسعه ی آن در تمامی تولیدات آینده شرکت را بسیار پر اهمیت دانست.

 امیر مظفری نیا با تاکید بر ویژگی های استفاده از این بستر برای تولیدات نرم افزاری و همچنین مقیاس پذیری نسبت به برنامه ها، منابع و خدمات و نیز دسترسی آسان کاربران، گسترش هرچه بیشتر این فناوری در طراحی و تولید نرم افزارها را از مهم ترین چشم اندازها برای شرکت های فعال در حوزه ارائه خدمات نرم افزاری دانست.

رایانش ابری

همانطور که می دانیم، خدمات رایانش ابری سرویسی است که به صورت اینترنتی و تحت وب ارائه می گردد.

این سرویس نیازهای نرم افزاری کاربران خود را از این طریق برآورده می کند. به عنوان ارائه دهنده ی سرویس، سخت افزار و نرم افزار لازم، برای سرویس تامین می کند.

در واقع به این معناست که مشتریان می توانند به جای پرداخت هزینه برای خرید مجوز های سیستم های نرم افزاری و پشتیبانی از زیر ساخت های سرور و شبکه، در واقع خدمات مورد نیاز خود را اجاره و از آن استفاده نمایند.

ما در زمانی زندگی می کنیم که نوآوری ها و پیشرفت تکنولوژی به طور مداوم روش های جدیدی را برای افزایش ارزش و ساده سازی زندگی ما ایجاد می کنند.

همان طور که مشتریان با دسترسی سریع تر، از خدمات بهتری برخوردار می شوند.

وی در آخر افزود، در انتهای سال 1398 تصمیم شرکت پرشین سیستم ، جهت تطبیق هرچه بیشتربا اهداف خود بر آن شد که در سال 1399 تمامی محصولات مبتنی بر ویندوز این شرکت به صورت سرویس خدمات ابری عرضه خواهد شد.

وی افزود  با توجه به ارتقا سطح کیفی محصولات این شرکت هیچ گونه خدمات پشتیبانی دیگری برای نرم افزارهای مبتنی بر ویندوز در نیمه دوم سال 1399 ارائه نخواهد شد، لذا مخاطبین اینگونه نرم افزارها امکان ارتقا نرم افزار و سامانه های مورد استفاده ی خود را به مکانیزم خدمات ابری بصورت رایگان خواهند داشت.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
تلفن: 021-91008664
[email protected]

آیکون های اجتماعی