نرم افزار مدیریت سهام مالتی پلت فرم

مجموعه نرم افزارهای مدیریت سهام

امروزه نرم افزارهای مدیریتی بخش قابل توجهی از فعالیت های مدیران شرکت های بزرگ را پوشش داده اند، چرا که در دنیای مدرن، مدیریت زمان و بهینه سازی عملکرد از اهمیت بالایی برخوردار است. بازار بورس و سهام نیز به محرکی نیاز داشتند تا با سرعت و دقت بالاتری عملکرد سهامداران را بهبود ببخشد. درهمین راستا پرشین سیستم با بررسی بازار و نیازسنجی مشتریان، نرم افزار مدیریت سهام را درکاملترین نسخه ی ممکن عرضه نمود این نرم افزار با ارائه ی امکانات ویژه به سهامدران، فرآیند سرمایه گذاری در بازار بورس را تسهیل می کند.

مجموعه نرم افزارهای مدیریت سهام شرکت پرشین در قالب چهار پلت فرم به منظور تعامل صد در صدی شرکت های سهامی عام و بازار بورس طراحی گردیده است.

اهداف پیاده سازی و بکار گیری نرم افزارهای این مجموعه به شرح زیر است:

 استفاده از تکنولوژی روز و مکانیزه کردن تمام فعالیت های امور سهام به صورت کاربری آسان به همراه دیدگاه تحلیلی و نظارتی.

ارائه سرویس ها وروش های نوین به منظور گردش کار و خدمات رسانی به سهامداران و بالا بردن بازدهی سازمانی امور سهام.

استفاده از تکنیک های  گزارش گیری مختلف در بازاریابی و سبدگردانی سهم سازمان.

ساختار نموداری مجموعه نرم افزار مدیریت سهام به گونه ایست که سامانه ویندوزی که توسط امور سهام مدیریت می شود، در واقع هسته اصلی اطلاعاتی است که در بیرون سازمان، سامانه های وب، اندروید، و آی او اس را به این هسته متصل می نماید.

امکانات نرم افزار مدیریت سهام

چکیده امکانات مجموعه نرم افزار های مدیریت سهام:

برگزاری مجامع

تخصیص سود سهامداران

تعریف فرآیندهای افزایش سرمایه

پرداخت الکترونیک بابت افزایش سرمایه

گزارش ساز اطلاعات سهام

سرشماری آنلاین مجامع

انتخابات هیئت مدیره

ورود اطلاعات توسط سهامدارن در پرتال وب

اطلاع رسانی اطلاعیه ها و اطلاعات شخصی به سهامداران از طریق سامانه های وب و موبایل

یکی از شاخصه هایی که در این نرم افزار توجه ویژه ای به آن شده، امکان دریافت گزارش در بخش های مختلف است.

نمونه گزارش های قابل دریافت در نرم افزار مدیریت سهام:

–         نقل و انتقالات

–         سهامدران جدید

–         اطلاعات سهامداران

–         اطلاعات جامع سهامداران ( تعدادی و ریالی)

–         تاریخچه ی ثبت و تغییرات اطلاعات سهامداران

–         گزارش تسویه مالی سهامداران

سرشماری مجامع مدیریت سهام

از جمله تمایزات مجموعه نرم افزار های مدیریت سهام شرکت پرشین سیستم نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در بزار می توان امکانات زیر را برشمرد:

–         گزارش ساز

–         بایگانی الکترونیک اسناد ( قابل دسترسی در تمام نرم افزار)

–         QUERY DESINER( قابل سفارشی سازی توسط کاربر)

–         سامانه های اندروید آی او اس

–         سامانه دریافت اتوماتیک اطلاعات از سازمان بورس

–         سامانه آفلاین پیامکی

–         سرشماری آنلاین مجامع

–         داشبورد مدیریتی با امکانات جداول چند بعدی و نمودار (CHART،PIVOT TABLE

از دیگر امکانات رقابتی مجموعه نرم افزارهای مدیریت سهام شرکت پرشین سیستم در کنار سایر نرم افزارهای موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         کاربری آسان

–         فرآیند سازی عملکرد (سود- افزایش سرمایه) مدیریت سهام به صورت سیستمی و اتوماتیک

–         سیستماتیک بودن تمامی عملکرد انتقالات قهری

–          ثبت اسناد مالی بصورت IMPORT ،EXPORT

–         دستیابی به اطلاعات جز و کل در تمامی بخش های نرم افزار

–         ارائه انواع گزارش های مالی به همراه ابزارهای کاربردی

منوهای نرم افزار مدیریت سهام

ويرايش اطلاعات

يکي از امکانات مورد نياز کاربر امور سهام، امکان ويرايش اطلاعات هويتي و بانکي سهامدار است که در نرم افزار مديريت سهام به اين قابليت پرداخته شده است.

مزايا:

دسترسي سريع به شناسنامه ي هويتي و بانکي سهامدار در يک فرم.

قابليت ويرايش اطلاعات.

اين قابليت در نرم افزار موبايل و سامانه ي وب مجموعه نرم افزار هاي مديريت سهام پرشين سيستم نيز فراهم شده است.

پزارشات نرم افزار مدیریت سهام

گزارش نقل و انتقالات

جزئيات خريد و فروش هاي انجام شده، تعداد معاملات، خريداران و نرخ خريد و فروش، اطلاعاتي ست که پس از اطلاعات روزانه ي سازمان بورس از اهميت بالايي برخوردار است. به همين منظور نرم افزار مديريت سهام اين امکان را در اختيار کاربر قرار مي دهد تا بتواند گزارش کليه اطلاعات نقل و انتقالات عادي و قهري و همچنين اطلاعات نقل و انتقالات حق تقدم ها در زمان افزايش سرمايه را دريافت کند.

مزايا:

– گزارش ريز اطلاعات نقل و انتقالات در ساده ترين حالت ممکن 

– پالايش و پردازش اطلاعات و طراحي گزارش هاي فرعي از نقل و انتقالات مانند:

– گزارش از مجموع نقل و انتقالات روزانه

– گزارش از نقل و انتقالات کارگزاري ها

– گزارش خريد و فروش سهامداران حقيقي و حقوقي

گزارش مقايسه سهامدران در يک بازه ي زماني

بررسي تغييراتي مانند اضافه شدن يا خارج شدن سهامداران از ليست، در بين دو تاريخ، از مهم ترين امکانات نرم افزار مديريت سهام است. اين گزارش با بررسي و تحليل اطلاعات نقل و انتقالات به کاربر اين امکان را مي دهد تا ورود و خروج هاي سهامدران را تحليل نمايد.

دريافت اطلاعات از سازمان بورس

سامانه ي بورس پس از يک روز کاري، نقل و انتقالات خريد و فروش سهام را در قالب سه فايل در دسترس شرکت هاي سهامي عام قرار مي دهد، تا کاربران بتوانند فال هاي مذکور را در سيستم نرم افزاري خود بارگذاري کنند. به طور معمول دريافت اطلاعات در اين بخش به صورت دستي صورت مي گرفته است اما نرم افزار مديريت سهام اين امکان را به کاربر مي دهد تا اطلاعات اتو ماتيک از سازمان بورس دريافت کند.

در اين بخش با اجراي تنظيمات امور سهام، به اتوماتيک به سازمان بورس متصل شده و فايل هاي نقل و انتقالات سهام داران را دريافت کرده و پس از آن در بانک اطلاعاتي نرم افزار بارگذاري مي کند. علاوه براين دريافت اتوماتيک اطلاعات، اين امکان را به کاربر مي دهد تا نتايج عمليات را در تمامي بخش ها به صورت گزارش دريافت کند.

گزارشات نرم افزار سهام

فرم جستجوگر اشخاص

از جمله فعاليت روزمره و عمده ي شرکت هاي سهامي عام، جستجوي سهامدارن بر اساس اطلاعات موجود از آن هاست. به همين منظور در دسترس بودن اطلاعات سهامدار از اهميت ويژه اي برخوردار است.

فرم جستجوگر اشخاص در نرم افزار مديريت سهام پرشين سيستم، روند انجام بخش عمده اي از فعاليت هاي واحد امور سهام را ساده مي کند . در اين فرم، کاربر بر اساس هرگونه اطلاعاتي از سهامدار مي تواند شخص را در بانک اطلاعاتي جستجو و در نتيجه به اطلاعات کلي سهامدار دسترسي پيدا کند.بنابر اين اين امکان براي کاربر فراهم است تا ساير اطلاعات سهامدار مورد نظر ، همچون اطلاعات هويتي، نقل و انتقالات ، افزايش سرمايه، اطلاعات مالي و بانکي، وثايق سهامدار، تجميع اطلاعات وثائق، توقيفي هاي سهامدار، اطلاعات متوفي و حضور در مجمع سهامدار را مشاهده نمايد.

استفاده از فرم هاي جستوگر اشخاص در نرم افزار مديريت سهام به کاربر فرصت مي دهد تا در کمترين زمان به اطلاعات موردنظرش دسترسي داشته و به مديريت زمان بپردازد.

ليست جامع سهامداران

دسترسي به ليست کامل سهامداران و محاسبه اقلام ريالي و تعدادي سهامدران يکي از اساسي ترين گزارش هاي مورد نياز شرکت هاي سهامي عام است که نرم افزار مديريت سهام، در اين بخش امکنش را فراهم کرده است.

گزارش اطلاعات سهامداران در يک تاريخ ازمهم ترين مواردي است که در نرم افزار مديريت سهام به منظور سهولت کاربران طراحي شده است. اين گزارش کليه اطلاعات سهامدران مجموعه مجموعه را با و يا بدون فيلترينگ فراهم مي کند بدين ترتيب اطلاعات تعدادي و ريالي کليه سهامدران قابل دسترسي خواهد بود. از جمله مزاياي اين گزارش  مي توان به محاسبه ي ليست در تاريخ دلخواه کاربر اشاره کرد.

مزايا:

– ارائه مجموعه ي اطلاعات ريالي تعدادي و هويتي سهامدران 

– گزارش از يک تاريخ دلخواه 

– تجميع اطلاعات وثائق

 شايان ذکر است در تمامي گزارش هاي نرم افزار مديريت سهام که در آن ها  اطلاعات سهامدار نمايش داده شده باشد، مي توان با فشردن کليد ميانبر CTRL+D به جزئيات اطلاعات سهامدار مورد نظر دسترسي داشت.

گزارش تسويه ( مانده هاي ادواري و تفکيک اسناد مالي) 

اين فرم به عنوان يکي از گزارش هاي اصلي و به منظور جمع آوري اطلاعات تحليل شده ي مالي سهامداران طراحي شده و هدف از اين گزارش، نمايش مانده ي دوره هاي مختلف به تفکيک سهامدران است.

تحليل مانده ي مالي دورهاي مختلف سهامدران هموراه يکي از دغدغه هاي امور سهام است که باعث بروز مغايرت هاي مختلف با واحد مالي مي گردد. لذا تحليل و پالايش اطلاعات مالي و ارائه ي يک گزارش جامع براي واحد امور سهام در پاسخگويي موضوعات مالي مزيت محسوب مي گردد.

سرشماري مجمع

فرآيندسازي سيستماتيک عملکرد مجامع، همواره يکي از دغدغه هاي امور سهام شرکت هاي سهامي عام بوده است. به همين منظور، فرم سرشماري مجامع نرم افزار مديريت سهام پرشين سيستم امکانات ويژه اي را در اين بخش فراهم کرده که به شرح زير است:

– ثبت حضور سهامدران 

– چاپ برگه ي ورود بع مجامع

– نمايش اطلاعات نمودار حاضرين ارائه ي خروجي ليست حاضرين

– تعريف نماينده هاي سهامداران حقوقي

تجمع تمامي اين امکانات در يک پنل و نحوه ي ارائه ي آن به کار موضوعي¬ست که در مجامع مختلف گريبان گير بسياري از شرکت هاي سهامي عام بوده است. به همين منظور در مجامع مختلف گريبان گير بسياري از شرکت هاي سهامي عام بوده است به همين منظور پرشين سيستم، ضمن حضور در بسياري از مجامع شرکت هاي سهامي عام، مجموعه امکانات سرشماري مجامع را در قالب يکي از امکانات سيستم مديريت سهام ارائه نموده است.

امکانات ويژه ي گزارش گيري

جداول چند بعدي (Pivot Table) يک راه تعاملي است که به سرعت مقادير زيادي داده را خلاصه سازي مي کند. اين جداول چند بعدي براي تجزيه و تحليل داده هاي عددي با ريز جزئيات مورد استفاده قرار مي گيرند پيش بيني نشده در مورد داده ها را پاسخ مي دهند.

مزاياي جداول چند بعدي

– پالايش مقادير زيادي از داده هاي با روش هاي مناسب 

– جمع آوري داده هاي عددي به صورت دسته بندي شده و سپس انجام محاسبات و فرمول هاي سفارشي 

– پيمايش  و خلاصه سازي داده ها به منظور استفاده از ريز اطلاعات

– تبديل سطر به ستون به سطر برياي نتيجه گيري ازطريق شاخص هاي مختلف 

– ارائه ي گزارش با امکان فيلترينگ، مرتب سازي، گروه بندي و قالب بندي شرطي 

امکانات فوق به کاربر اين فرصت را مي دهد تا بتواند بر مجموعه اي از مفيدترين داده ها تمرکز نمايد. علاوه بر اين ترسيم نمودار ( pivotCharts) بر اساس داده هاي جداول چند بعدي نيز امکاني ست که نرم افزار مديريت سهام در اختيار کاربرانش قرار داده است.

در تمامي گزارش هاي نرم افزار مديريت سهام پرشين سيستم امکاناتي چون فيلترينگ، گروه بندي، خروجي اکسل، جداول چند بعدي، طراحي نمودار، طراحي گزارش ها و اجراي توابع رياضي به منظور سهولت در تحليل گزارش ها فراهم شده است.

اين ابزار با هدف آناليز و تحليل گزارش پايه، امکان صدها تحليل مختلف از گزارش ها را براي کاربر فراهم مي کند و با اين امکان تصور غلط منسوخ شده ي ارائه ي صد ها گزارش در داخل نرم افزار برداشته شده و ابتکار و خلاقيت در گزارش گيري بر عهده کاربر قرار مي گيرد.

نشانی : تهران – میدان آرژانتین – خیابان الوند – بن بست آریا – شماره 2 واحد 4

تلفن تماس : 88790200

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پرشین سیستم هخامنش می باشد

All Right Reserved To Persian Sys.Co 2019

منوی اصلی