مدیریت سهام

نرم افزار مدیریت سهام

در گذشته اصولاً تجارت در بورس، محدود به متخصصان امور مالی و یا فعالان با سابقه در این حوزه بوده است و نه بیشتر. حال در دنیای امروز که سرمایه گذاری­ های آسان فراگیر شده، بورس و تبادلات اوراق بهادار به یک فرآیند سودآور و روزمره برای شرکت­ ها، سازمان­ ها، تجارت ها و اشخاص مختلف تبدیل شده است. در این میان و با توجه به این موضوع، تعداد سازمان­های فعال در بورس نیز افزایش یافته و همچنان نیز در حال رشد است و به الطبع میزان فعالیت ­ها، خرید فروش ­ها و اطلاعات سهامداران نیز افزایش چشم­گیری داشته است.

امروزه ابزارهای مختلفی برای مدیریت این داده­ ها که بخش قابل توجهی از فعالیت مدیران شرکت­ های بزرگ و کوچک را پوشش داده­اند، فراهم شده است. ابزاری کارآمد که بتواند تمام جنبه­ های فعالیت­ های سهامداران و اطلاعات مالی شرکت ­های بورسی را در بازار بورس کنترل، پردازش و گزارش نماید.

این ابزار، در غالب “نرم افزار مدیریت سهام” طراحی و تولید شده است که یک ابزار جهت مدیریت فعالیت ­های سهامداران را ارائه می دهد. چرا که در دنیای مدرن، مدیریت زمان و بهینه سازی عملکرد از اهمیت بالایی برخوردار است.

نرم افزار مدیریت سهام شرکت پرشین سیستم، یک سیستم یکپارچه ی خودکار با کارایی بالا می­باشد که بر اساس استانداردهای سازمان بورس طراحی و تولید شده است و به شرکت ­هایی با انواع فعالیت ­ها در مدیریت امور سهامداران و سازماندهی جلسات مجمع خدمت می­کند. در نگاه کلی، این نرم افزار بررسی سوابق دقیق سهامداران، فرآیندهای لازم بر روی داده ­ها و تعامل سهامدارن با شرکت را ساده­ تر و دقیق ­تر می­کند و دائماً در حال بروز رسانی اطلاعات سهام و ارزیابی منظم داده­ هاست. در دید بازتر اساس کار نرم افزار به منظور بر جمع­ آوری، نگهداری و پردازش داده ­های سازمان بورس پایه گذاری شده است.

از برجسته­ ترین وجه نقاط تمایز نرم افزار مدیریت سهام تیم پرشین سیستم با دیگر نرم افزار ها در این حوزه، پلت فرم­ های موبایل، ویندوز و تحت وب می­باشد که ارتباط بین سهامداران، سازمان و بانک را سهولت بخشیده است.

از دیگر ارزش ­های استفاده از این نرم افزار می­توان به موارد ذیل اشاره کرد:

_ مدیریت و ردیابی اوراق های سهام

_ پردازشِ توزیع و پرداخت سود سهام سهامداران

_ ایجاد گزارش­ های آماری و تحلیلی گوناگون با یک پلت فرم ساده

_ بهینه ­سازی در وقت کارمندان امور سهام و بالا بردن دقت در کار

_ ایجاد امنیت برای داده­ ها و اطلاعات با تعریف دسترسی­ ها

_ بالا بردن سرعت انجام امور سهامداران

اهداف کلی پیاده­ سازی و بکارگیری نرم افزار های این مجموعه :

 • ارائه سرویس­ های گردش کار و خدمات ­رسانی به سهامداران، کاهش هزینه­ های جانبی و بالا بردن بازدهی سازمانی امور سهام
 • استفاده از تکنیک­ های مختلف گزارش­گیری در بازاریابی و سبد گردانی سهم بازار
 • استفاده از به روزترین تکنولوژی روز دنیا در مکانیزه­کردن تمام فعالیت­ های امور سهام به صورت کاربری آسان به همراه دیدگاه تحلیلی و نظارتی

امکانات مجموعه نرم افزارهای مدیریت سهام:

 • افزایش سرمایه ­ها را الکترونیکی پرداخت نمایید: سهامداران به راحتی می توانند از طریق پرتال وب سهامداران پرداخت­ های خود را انجام دهند.
 • از تمامی اطلاعات سهام، گزارش ­های متفاوت بسازید: می­توان بیش از ده مدل متفاوت با توجه به نیاز سازمان گزارش تهیه نمود.
 • حواستان به تلفن­ های همراه هوشمند خود باشد: اطلاع ­رسانی اطلاعیه ­ها و اطلاعات شخص سهامداران از طریق سامانه وب و موبایل به صورت Notification
 • فقط کافی است رایانه­ی خود را روشن کنید: دریافت اتوماتیک کلیه فایل­ های نقل انتقالات سهام در روز گذشته و ذخیره آن در مسیر دلخواه یا در خود نرم افزار در کوتاه­ ترین زمان
 • مجامع را بدون دغدغه برگزار کنید: با استفاده از ابزار برگزاری مجمع، می ­توان از مزایای آن که جلوگیری از ایجاد شدن صف سهامداران، تسریع در امور برگزاری، پذیرش سریع سهامداران، ایجاد فضای تکنیکال و… استفاده کرد.
 • جستجوی آسان اطلاعات سهامداران: با هر اطلاعات جزئی از سهامداران می­توان به کلیه اطلاعات هویتی، مالی و… دسترسی پیدا کنید.
 • آنالیز داده­ های سهامداران: با تهیه گزارشات متفاوت، می ­توانید تحلیل­ها و آنالیزهای مختلفی از داده ­های سهامداران را نیز به راحتی داشته باشید.
 • اطلاعات در پرتال وب توسط سهامداران وارد می شود: سهامداران با وارد شدن به صفحه ی شخصی خود دسترسی وارد کردن و ویرایش تمامی اطلاعات هویتی خود را دارند. علاوه بر آن می­توانند بدون تماس با کارشناسان امور سهام به طور کامل از تمامی اطلاعات مالی، سود سهام و… اطلاع پیدا کنند.

گزارشات تعریف ­شده در نرم افزار:

 • گزارش تسویه: نمایش مانده­ ی دوره های مالی مختلف به تفکیک سهامداران
 • گزارش مقایسه سهامداران در یک بازه­ ی زمانی: اطلاعات نقل و انتقالات، ورود و خروج و… سهامداران بین دو تاریخ
 • گزارش­ گیری ویژه ( جداول چند بعدی): تجزیه و تحلیل اطلاعات عددی با جزئیات
 • گزارش نقل و انتقالات سهامداران: جزئیات خرید و فروش های انجام­ شده، تعداد معاملات، نرخ خرید و فروش، اطلاعات عادی و قهری و…
 • گزارش اطلاعات سهامداران: اطلاعات تعدادی و ریالی کلیه سهامداران
 • گزارش سهامداران جدید: لیست سهامداران جدید همراه با اطلاعات
 • گزارش تاریخچه­ ی ثبت و تغییرات اسناد مالی با امکان ثبت اطلاعات دستگاه متصل به سرور
 • و……

 

هیچ چیز سازگار تر از تغییر نیست… واضح است که بخشی از سازمان­ ها و شرکت­ های بورسی بر سرمایه ­ی سهامدارانی متمرکز شده است که دریافت بازخوردهای آنها، اندازه­ گیری و تجزیه و تحلیل آن کار نسبتاً وقت­ گیر و دشواری است؛ اما با توجه به  ابزارهای جدید مدیریتی که به نوعی دست راست کارمندان است و تفکرات نوین راهبری، می­توان تولید محصولات بهتر برای مشتریان، شرایط کاری بهتر برای کارمندان و در نتیجه سود بیشتر برای سهامداران را به ارمغان آورد.

شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
تلفن: 021-91008664
[email protected]

آیکون های اجتماعی