پورتال وب سهامداران و اپلیکیشن موبایل در نرم افزار مدیریت سهام پرشین سیستم

پورتال وب سهامداران

سازمان ها همواره در تلاشند تا با بهره گیری از رشد تکنولوژی و مکانیزه شدن امور، تعاملات خود را با سهامداران خود افزایش داده و کیفیت پاسخگویی را بهبود بخشند.

ایجاد ارتباط موثر و مداوم با سهامداران با صرف زمان، انرژی و منابع بسیاری برای شرکت های سهامی عام همراه است.

پورتال وب سهامداران مرز مشترک شرکت های سهامی عام و سهامداران بوده که از طریق آن از یک سو سهامداران قادرند اطلاعات هویتی خود را ویرایش نموده، صورتحساب خود را چاپ بگیرند، برگه های حق تقدم خود را مشاهده و از طریق درگاه آنلاین پرداخت نمایند و … .

از سوی دیگر به شرکت های سهامی عام این امکان را میدهد تا کلیه اخبار و اطلاعیه های سازمان و لیست پرسش و پاسخ های متداول را از همین طریق اطلاع رسانی نموده و لاگ انتقادات و پیشنهادات، تغییرات اطلاعات مالی و هویتی را از طریق این ماژول از سهامداران دریافت نمایند.

شرکت پرشین سیستم به سبب کاهش تعاملات حضوری در بخش امور سهام، کاهش هزینه ی نیروی انسانی، افزایش بهره وری سازمان، راحتی ارتباط مداوم سهامدار با امور سهام و همچنین جلب رضایت بیشتر سهامداران(که شرکای تجاری سازمان نیز نامیده می شوند)، با حفظ ضریب بالای امنیت، ماژول پورتال وب امور سهام را ارائه می دهد.

اپلیکیشن موبایل

باافزایش کاربری گوشی های هوشمند و استفاده از اپلیکیشن ها، بی شک یک راه کار نوین در حوزه ارائه خدمات راحت تر به کاربران ایجاد شده است.

گوشی های هوشمند سهم بالایی در حوزه ارتباطات دارا هستند، عموما استفاده از گوشی های هوشمند به سمت و سویی رفته است که افراد با گوشی هوشمند به انجام کارهای روزمره خود اقدام می کنند. 

به گونه ای که ابزار هایی شبیه تلفن های همراه و تبلت ها به عنوان ابزاری متداول برای انجام امور روزمره منظور شده و بدون این ابزار عملا امکان انجام بسیاری از فعالیت های اقتصادی، تجاری و ارتباطی دچار اختلال خواهد شد.

 از جمله قابلیت ها در بیشتر اپلیکیشن ها، می توان به سرعت بالای دسترسی به اطلاعات، در هر زمان و هر مکان،  ایجاد تعامل بیشتر مخاطب با سازمان ها( اعم از بانک ها، کارگزاری های بورس،برخی شرکت ها و ادارات و… )، یکپارچگی و انسجام اطلاعات و .. اشاره نمود.

با اپلیکیشن native اندروید مدیریت سهام پرشین سیستم، سهامداران قادر خواهند بود، با حفظ امنیت، به لیست خرید و فروش، کاردکس مالی نقل و انتقالات، تعداد سهام و مانده مالی، پروفایل اطلاعات هویتی خود و همچنین اطلاعیه های شرکت دسترسی داشته باشد.

این اپلیکیشن به موازات پورتال وب سهامداران، کمک حال امور سهام بوده و در کاهش هزینه ها، مراجعات و یا تماس های تلفنی و نیز بهینه سازی فرآیند پاسخگویی به سهامداران موثر می باشد.

برچسب ها:
, , , ,
Share this post on:

اخرین دیدگاه ها …

    شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
    تلفن: 021-91008664
    INFO@Persiansys.ir

    آیکون های اجتماعی