درباره ما 

10 ســال

حضور در عرصه تکنولوژی

پرشین سیستم هخامنش

شرکت پرشین سیستم هخامنش با علامت تجاری فینست کار خود را در سال 1387 با هدف ساختن و پیشرفت آغاز نمود و همواره تعهد، کیفیت پایدار، پشتیبانی قوی و رضایت مشتری را سرلوحه ارائه خدمات خود قرار داده است. این شرکت با درک چالش های سازمان ها و تجارت های مختلف به طراحی و تولید نرم افزارهای هوشمند، قدرتمند و همسو با نیاز های خاص مشتریان اقدام نمود. محصولات و خدمات نرم افزاری پرشین سیستم برای پاسخگویی به هر نوع کسب و کاری آماده ارائه می باشد

  • دانش عالی در مورد جدیدترین فن آوری ها.
  • افراد قابل اعتماد با نگرشی مثبت.
  • ایده های تازه و گزینه های جالب.
  • پشتیبانی برجسته 24/7 برای مشتریان.
  • به روزرسانی های مداوم و منظم.

ویژگی های اصلی ما

تیم نرم افزاری شرکت پرشین سیستم در زمینه تولید نرم افزار تخصصی به شما کمک می کند تا بتوانید کل صنعت خود را به صورت روان و راحت مدیریت نمایید و به بهره وری بالاتر و عملکردهای کارآمدتری دست یابید. هدف نهایی؛ بهبود و به روز رسانی پروژه های گذشته، طراحی، تولید و عرضه پروژه های جدید با بودجه منصفانه و ایجاد رابطه بلند مدت با شرکت ها و سازمان ها است.

تیم پرشین سیستم هخامنش همواره در تلاش است تا استانداردهای خاص سازمان ها و شرکت ها را در غالب پلت فرم کلی نرم افزارهای خود تعریف کند و محصولات منحصر به فردی را با توجه به نیاز مشتریان به بازار عرضه نماید.

شروع فعالیت کاری پرشین سیستم با 2 تا پروژه ی نرم افزار حسابداری و نرم افزار انبارداری بوده است که در طول بیش از 10 سال سابقه کاری ، به گسترش خدمات و اضافه نمودن پروژه های دیگر انجامید. در حال حاضر بیش از 15 نرم افزار کاربردی را به بازار معرفی کرده است تا پلی جهت ارتباط تجارت و فناوری باشد و سهمی هرچند کوچک جهت فراگیر شدن مدیریت الکترونیک در کشورمان داشته باشد.

0

پروژه های بزرگ

0

کاربر

0

ساعات کاری

مزایای رقابتی ما

شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
تلفن: 021-91008664
INFO@Persiansys.ir

آیکون های اجتماعی