افزایش بهره وری انواع مشاغل با نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

یک سیستم مدیریت زمان جامع به کارفرمایان بینشی در مورد نیروی کار خود می دهد و به آن ها کمک میکند تا برای کنترل بهتر هزینه های کار و افزایش بهره وری ، زمان های کاری پرسنل، مرخصی ها و… را برنامه ریزی و مدیریت کنند.

یک سیستم مدیریت زمان خوب، فرآیندها را خودکار می کند، کارهای کاغذی را به حداقل می رساند و فعالیت های زمان بر و خسته کننده را نیز کاهش می دهد.

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین پرشین سیستم نیز به مثابه یک سیستم مدیریت زمان مدرن عمل می کند که به کارمندان اجازه می دهد ساعات ورود و خروج، مرخصی ها و… را در سیستم وارد کنند و کارفرما نیز می تواند گزارشات را در هر لحظه رصد و مدیریت نماید.

ابزارهای موجود در این نرم افزار، روشی نوین برای نظارت بر جزئیات حضور و غیاب می باشد و به دلیل آنلاین بودن نرم افزار، از هرجای دنیا قابل دسترس است.

این نرم افزار برای چه مشاغلی بیشتر مناسب است؟

1 – شرکت هایی در مقیاس های کوچک به دلیل تعرفه های به صرفه ی نرم افزار برای این شرکت ها و همچنین هزینه های گزاف دستگاه های بیومتریک حضور و غیاب پرسنل.

2 – سازمان های بزرگ با تعداد بالای پرسنل که کنترل حضور و غیاب پرسنل، مدیریت عدم تطابق زمانی مرخصی پرسنل مشغول در یک واحد، کنترل شیفت ها و… به آسانی امکان پذیر نیست .

3 – مشاغلی که دارای چندین شعبه ی مختلف در محل های متفاوت در یک شهر یا در شهرهای مختلف و یا حتی مشاغلی که در خارج از کشور دارای شعب هستند.

4 – مشاغلی که دارای رفت و آمدهای بسیاری از پرسنل هستند. مانند پیک های موتوری، ماموران ادارات پست و… .

5 – مشاغلی که دارای پرسنل دورکار هستند و یا پرسنل ساعت – کار، که در ساعات متغییر در هفته مشغول به کار هستند، می تواند باعث افزایش بهره وری شود.

برچسب ها:
, , ,
Share this post on:

اخرین دیدگاه ها …

    شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
    تلفن: 021-91008664
    INFO@Persiansys.ir

    آیکون های اجتماعی