ارسال مراسلات

نرم افزار ارسال مراسلات

مرسولات صرف نظر از نحوه ی ارسال یا دریافت آن ها، امروزه تبدیل به یک فرآیند روزمره برای شرکت ها، سازمان ها و تجارت های مختلف شده است و این در حالی است که ارسال مرسولات گسترده تر و صحت رسیدن آن به مقصد پراهمیت تر شده است.

در این میان یافتن رویکردی کارآمد جهت ارسال مرسولات در تمام جنبه های ارسال فیزیکی آن – از لحظه ارسال تا صحت مرسوله و اطمینان از شخص گیرنده – یک چالش به حساب می آید. در عین حال، ضرورت ایجاد چنین رویکردی امری است لازم که مزایای آن کاهش هزینه ارسال پیک، افزایش اطمینان از ارسال مرسولات و سهولت دسترسی به اطلاعات مرسوله ی ارسال شده، می باشد.

اخبار و رویدادها

در این میان سازمان ها با چالش هایی در زمینه ارسال بسته های خود رو به رو هستن؛ چالش هایی از قبیل، اطمینان از زمان تحویل، صحت هویت شخص تحویل گیرنده، صحت ارسال مرسولات به خارج از سازمان، امنیت مرسولات و… پیش روی هر سازمان و شرکت و تجارتی است. با این وجود می توان همین چالش ها را به فرصت تبدیل کرد. فرصت هایی که تیم متخصصان پرشین سیستم می تواند به شما در استفاده از ان ها کمک می کند.

_ اولین فرصت، حجم قابل توجهی از رسیدهای دریافت و تحویل مرسولات است که همچنان وقت نیروهای بسیاری را در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها و… در گیر خود کرده است. این در حالی است که مدیریت الکترونیکی ارسال مرسولات به کاهش فضاهای فیزیکی جهت نگهداری اطلاعات ارسال مرسولات کمک خواهد کرد.

_ دومین فرصت با ارائه فرآیندهای کارآمد و دسترسی سریع به اطلاعات ارسالی مرسولات از هر نقطه و در لحظه از مرسولات سازمان پشتیبانی خواهد شد.

_ سوم؛ مدیریت الکترونیکی ارسال مرسولات می تواند به کاهش خطرات، مانند از بین رفتن امنیت مرسولات، اطمینان از رسیدن مرسوله به مقصد و… بیانجامد.

_ چهارم، این نرم افزار نمونه دیگری از خدمات پستی است که راحتی بیشتری را برای کاربران فراهم می کند و در عین حال دقت ارسال و دریافت بسته ها را بالاتر میبرد.

در حال حاضر بیش از چهل هزار شغل کوچک و بزرگ در صنایع مختلف مانند حسابداری، حمل و نقل، پست، خودروسازی ها و… در جهان از نرم افزارهایی همچون نرم افزار مدیریت الکترونیکی ارسال مرسولات استفاده میکنند تا تعاملات و نقل و انتقالات سریع تر شود، هزینه ها کاهش یابد، مشتریان لذت بیشتری از همکاری ببرند، نیاز به چاپ کاغذی از بین برود و…

تجربه فنی متخصصان پرشین سیستم و شاخت بازار، ما را قادر ساخته است تا نرم افزاری جامع از مدیریت اطلاعات ارسال مرسولات، امضای الکترونیک، GPS و… در قالب ” نرم افزار مدیریت الکترونیکی ارسال مرسولات “ارائه دهیم که خود باعث بهبود عملکرد و روندکاری و نیز اطمینان از ارسال بسته ها در اقسا نقاط ایران می گردد.

همچنین پلت فرم طراحی شده توسط شرکت پرشین سیستم به شما این امکان را می دهد که اسناد را آسان، سریع و قانونی، ضمن حفظ بالاترین استاندارد های امنیتی ارسال، امضا کنید.

امکانات نرم افزار مدیریت الکترونیکی ارسال مرسولات :

  • زومکن های دریافت و ارسال مرسولات را حذف نمایید: تمام رسیدهای امضا شده در نرم افزار بایگانی خواهد شد تا در هنگام بروز مشکل پس ارسال یا دریافت مرسوله، بتوان به راحتی از رسیدها استفاده کرد.
  • مسیر حرکت زیر ذره بین است: تمامی مسیرهای حرکت به صورت روزانه در این نرم افزار ذخیره می شود و    می توانید با بررسی عملکرد شخص تحویل دهنده، زمان های کاری او، میزان حقوق شخص را به درستی محاسبه کرده و پرداخت نمایید.
  • مرسوله به مقصد نرسید! : دلایل عدم تحویل مرسوله را انلاین بررسی نمایید و تصمیمات جایگزین را در لحظه به شخص تحویل دهنده ارسال نمایید.
  • یک بار ذخیره کنید: اطلاعات سازمان ها و شرکت ها، محل های جغرافیایی تحویل کالا و همچنین اطلاعات اشخاصی که بیشترین مخاطب شما هستند را کافی است فقط یک بار ذخیره نمایید تا ذین پس با یک کلیک بتوانید مرسولات خود را ارسال نمایید.
  • تماس ها به مشتری را کاهش دهید: بهترین راه حل جهت نظارت و تاییدیه تحویل در زمان واقعی بسته های ارسال شده.
  • مسیرهایتان را برنامه ریزی کنید: هنگامی که چندین بسته برای ارسال وجود دارد، به راحتی می توانید ارسال آن ها را بر اساس مسیر و زمان بندی، اولویت بندی نمایید.

دیدگاه تیم پرشین سیستم در پیاده سازی این سامانه بهبود فرآیند ارسال مرسولات، افزایش کارایی و کاهش هزینه ها و نیز رفع چالش های سازمانی بوده است؛ بر این اساس و به واسطه تیم مجرب و متخصص شرکت و با استفاده از تکنولوژی های نوین، سامانه ای را تولید کرده اند که تحولی در سازمان شما به وجود خواهد آورد.

موارد اشاره شده، بخشی از قابلیت نرم افزار مدیریت الکترونیک ارسال مرسولات است. برای بررسی دقیق و بهتر نرم افزار می توانید از راه های فوق اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
تلفن: 021-91008664
INFO@Persiansys.ir

آیکون های اجتماعی