حفظ محیط زیست با استفاده از راه کارهای ارتباطات الکترونیک

یکی از اصلی ترین و مهم ترین امور در همه ی سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی، ارتباطات بین افراد در داخل و خارج سازمان است.

با توجه به حجم وسیع مکاتبات اداری درون و برون سازمانی، نیاز به ارتباط بیشتر و سریع تر واحدها و نیز نظارت بر آن ها بیشتر احساس می گردد.

همچنین دیگر مدیریت و رسیدگی به این حجم از امور با روش های سنتی، جوابگو نمی باشد.

هر گونه ضعف در سیستم اداری موجب می شود نه تنها با اتلاف وقت و مصرف انرژی بالا مواجه شویم، بلکه هزینه های بالایی را متحمل شده و در عین حال راندمان نیز پایین آید.

حجم قابل توجهی از فرم های کاغذی در سازمان ها به راحتی راهی زباله دان می شود و یا با هزینه های گزاف به چرخه ی بازیافت وارد می شود.

همانطور که می دانید برای تولید یک تن کاغذ، 24 درخت تنومند قطع میشود.

حضور و غیاب آنلاین

اجرای راهکارهای الکترونیکی، سازمان ها و ادارات را تبدیل به یک سیستم یکپارچه تر و بدون کاغذ خواهد کرد.

استفاده از این سامانه، ضمن مشارکت در حفظ هر چه بیشتر محیط زیست، کارایی و عملکرد شرکت ها را افزایش می دهد.

یکی از نرم افزارهایی که در امور سازمان ها و ادارات باعث سهولت و افزایش کارایی آن ها می شود، نرم افزار حضور و غیاب آنلاین است.

در این سیستم تمام ورود و خروج ها، گزارشات عملکرد در هر بازه ی زمانی، درخواست های مرخصی و تایید آن به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

در نرم افزار حضور و غیاب پرشین سیستم تمامی کاربران در هر سطحی از سازمان با آن سر و کار دارند و به همین علت حجم وسیعی از فرم های کاغذی مرخصی از بین می رود.

همچنین به جای گرفتن چندین گزارش در خصوص فهرست مرخصی ها، اضافه کار، تاخیرها و… یک گزارش جامع از تمام اطلاعات مورد نیاز دریافت کنید.

با الکترونیکی کردن ارتباطات و جایگزینی آن به جای روش های سنتی، هم به کمتر مصرف شدن کاغذ کمک میکنیم و هم  در جهت حفظ محیط زیست گام موثری برداشته خواهد شد.

برچسب ها:
, , , , ,
Share this post on:

اخرین دیدگاه ها …

    شرکت پرشین سیستم هخامنش اولین شرکت در تولید نرم افزار های حوزه مالی براساس تکنولوژی بلاک چین
    تلفن: 021-91008664
    INFO@Persiansys.ir

    آیکون های اجتماعی